Karalienė Elizabeth II-oji švenčia 90-metį: gyvenimas, sukaustytas griežtų taisyklių

Nuo 1952 metų Didžiosios Britanijos karalienės sostą valdanti monarchė Elizabeth II-oji yra įkvėpimo šaltinis daugybei pasaulio moterų. Stipri ir savarankiška šalies valdovė, tiesa, turi ir daugybę kritikų, kaltinančių ją nereikalingu milijonų svarų švaistymu per metus.

36

Šiandien karalienė Elizabeth II-oji švenčia 90-ąjį gimtadienį. Nors skaičius ir įspūdingas, monarchė didelės šventės su fejerverkais neplanuoja – moteris planuoja šią progą atšvęsti kartu su šeima Vindzoro pilyje.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ryškiausi Anglijos karalienės Elžbietos II-osios stiliaus pavyzdžiai

Jos manieromis ir stiliaus pojūčiu skundžiasi tik mažuma. Karalienė viešumoje visada atrodo nepriekaištingai, o jos apranga atitinka griežčiausias etiketo taisykles.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Gražiausia princesė pasaulyje: geria, rūko ir veda iš proto Anglijos karalienę


Ir vis dėlto, moteris nebijo stebinti – renginiuose ir įvairiose ceremonijose ji renkasi itin spalvingus drabužių derinius. Žavūs kostiumėliai, suknelės ir prie jų dažnai priderinta skrybėlaitė.

Monarchė rodo puikų stiliaus pojūtį, kuris nenusižengia griežtoms Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos etiketo taisyklėms. Kas žino, galbūt tokius sugebėjimus paveldės daugiau nei 30 karalienės krikštasūnių ir krikštadukrų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų