„Kambariokai“ – apie konfliktus „Burbule“: pasakė, kas padėjo nesusipykti

Penktadienio popietę tiesioginėje transliacijoje projekto „Didžiojo šou burbulas“ finalistai Aleksandras Ivanauskas-Fara ir Marius Jampolskis atskleidė, kaip jaučiasi projektui artėjant prie pabaigos, bei kaip jiems pavyko viso projekto metu nei karto nesusipykti. 

Pasak M. Jampolskio, artėjant „Burbulo“ finalui liūdesys neima. „Jaučiuosi kaip pabaigęs reikalus“, – juokavo aktorius.

Paklausti, kaip jiems pavyko būnant kambariokais nei karto nesusipykti, projekto dalyviai tą priskiria savo amžiui ir patirčiai: „Pas mus nėra pagrindo piktumui. Mes puikiai suprantame vienas kitą, ne pirmus metus draugaujame. Amžius padeda. 

Konfliktinių situacijų nebūna, nes net nebūna dėl ko pyktis. Jei vienas eina į dušą, kitas gali palaukti. Jeigu aš einu – visada paklausiu. Nėra dėl ko išvis konfliktuoti. Vienas kitą puikiai suprantame. Nei vienas neknarkiame, miegoti netrukdome, svečių nebūna, kurie ilsėtis trukdytų“, – sakė A. Ivanauskas.

„Prieš dešimt metų būtų buvę sunkiau. Aš pasitikrinau savo tolerancijos ribas ir pasirodo, kad jos yra dar toliau nei aš maniau. Pradėjau taupyti savo energiją ir nešvaistyti jos bet kam. Žiūriu į viską iš aukščiau, neasmeniškai“, – antrino M. Jampolskis. 

„Jau turbūt amžius veikia, kaip ir Marių. Piktumas yra toks dalykas – tu pats sau gadini nervus. O nervus reikia taupyti ir save reikia mylėti. Jei tu pykstiesi su visais – reiškia, pats labiausiai ir nukenti, – dar pridėjo Fara, – Visi supranta, kad jau pabaiga ir bus kaip bus. Ką jau užsitarnavai per praeitus devynis pasirodymus – tai jau tas kaip ir nubraukta, nes nėra bendro balo. 

Sekmadienį bus galutinis taškas ir visi žino savo galimybes, ką dainuos, kaip pasirodys. Visi stengiasi pasiruošti kuo geriau. Manau visi jaučia, kaip gali baigtis. Konfliktai nebepadės. Dabar dalyvis, kuris bus aršus, piktas, gali susigadinti tik savo rezultatą balsavime. Dabar jau internetinio balsavimo juk nėra. Aišku, pykčiai pritraukia žiūrovus, bet dabar tas nebegalioja.“

REKLAMA

„Aš nesitikėjau, kad bus balsų už mane. Vyresnio amžiaus žmogus ateina pabūti su jaunimu – kaip jis dabar bendraus su jaunimu, ar apskritai bendraus, jaunimas jį ignoruos. Bet šiaip man buvo labai įdomu sudalyvauti – naujas iššūkis. Užsibuvau, jau pamiršau net kaip mano šuo atrodo. Aš manau, kad jau pats save nugalėjau ir pats sau esu laimėtojas, nes esu jau dešimtą savaitę čia“, – svarsto Fara.

Paklaustas, ką išsineša iš „Burbulo“, M. Jampolskis sako, radęs naujų draugų: „Faktiškai per šį projektą dar labiau pažinau save, daug save kartų nustebinau. Džiaugiuosi, kad su jaunimu dar susišneku, dar suprantu juos. Ir aišku išsinešu naujų gerų pažįstamų. Būtų įdomu sužinoti, kaip mes bendrautume aplinkoje, kuri nėra mums primesta.

Mes kamerų nejaučiame, tas elgesys prieš kameras jau kaip refleksas. Bus įdomu grįžus namo, ar nesielgsiu taip pat kaip prieš kameras. Matyt šiek tiek praeis laiko, kol atprasiu“.  

A. Ivanauskas nepraleido progos pajuokauti: „Įsivaizduoju kaip nustebs mano draugai, kai susitiksime prie kavos puodelio ir aš nesikeiksiu.“

M. Jampolskis sako, „Burbulo“ metu nematęs dukros ilgiausiai per visą gyvenimą: „Iki šiol buvo ilgiausiai trys savaitės, du mėnesiai yra kažkas tokio. Man kai atsiunčia dukros nuotraukas ar video, atrodo, jog dukra keičiasi kasdien. Jai penkeri – pats augimo periodas. Atrodo, kad po mėnesio pradėjau nepažinti savo dukros ir pradėjau nervintis, kad dukra auga be tėvo. 

Dukra iš pradžių pradėjo net bijoti manęs – slėptis po sofa. Dabar jau iš sofos ją išprašiau. Žino jau, kad grįšiu pirmadienį, piešia piešinius tėčiui“ – šypsosi vyras.

Aktorius projekto finale atliks V. Kernagio dainą – greitakalbę „Geri vyrai“: „Bus pusiau angliškai pusiau lietuviškai. Man atrodo, ji atitinka mano temperamentą. Visa laimė, kad ji yra su g ir r raidėmis – lengviau nei su ž ir š“, – teigia M. Jampolskis

O štai A. Ivanauskas planuoja atlikti G. Paškevičiaus dainą „Šiam pasauly“. Muzikantas juokauja, dainos tekstą pritaikantis savo gyvenimui „Burbule“: „Kadangi mano lova šalia Radžiuko, aš pabudęs tikrai pamatau daug keistų dalykų (juokiasi). O jei rimtai, man ši daina patinka jau daugybę metų. Tai yra lietuviško roko klasika, labai gražus tekstas. Tai bus mano gulbės giesmė šiame projekte“.

REKLAMA

Paklausti, ko pasiilgs pasibaigus projektui, vyrai įvardino du dalykus: kavą į lovą ir kambariokus. „Man turbūt gyvenime nebuvo tiek linksma, kiek su jais“, – sako A. Ivanauskas

Kambario draugai atskleidė projekto metu parašę keletą dainų ir tikisi, jog jos išvys dienos šviesą. A. Ivanauskas neatmeta galimybės ir grįžti prie koncertavimo: „Koncertų labai daug bus. Aš nežinau, kokia bus situacija, kiek bus užsikrėtimų, bet tikiuosi, kad viskas eis tik į gerąją pusę, nes matau, kad dedamos visos pastangos apsisaugoti ir vakcinuotis. Man atrodo, kad renginiai galės vykti – nors ir 150 žmonių.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų