Kam Jacksonas išleisdavo didžiulius pinigus? Vos per 15 minučių sugebėdavo pakloti 100 tūkst.

Popscenos legenda Michaelas Jacksonas buvo ne tik beprotiškai talentingas dainininkas, bet ir itin skandalinga bei daug dėmesio dėl savo gyvenimo būdo sulaukusi asmenybė. 

4

Ir nors uždirbo įspūdingas sumas, kai mirė 2009 metais, atlikėjas buvo įklimpęs į rimtas skolas. Pasirodo, kad dėl savo ekstravagantiškų pirkinių, jis sudegino net ir palikimą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kam Jacksonas išleisdavo didžiulius pinigus? Vos per 15 minučių sugebėdavo pakloti 100 tūkst.

Dainininkas pagarsėjo savo prabangiu gyvenimu „Neverland“ rančoje. Tiesa, likus 4 metams iki mirties, aktorius buvo iš jos išsikėlęs. Tąkart jis sau pažadėjo, kad niekuomet daugiau ten nebegrįš, mat kaip tik tuo metu buvo išteisintas iš kaltinimų, jog seksualiai priekabiavo prie nepilnamečių.

„Neverland“ jis pakeitė kur kas paprastesniais namais Holmby kalvose Los Andžele. Būtent čia jis ir mirė. 

Jo mirties byloje imti nagrinėti ir jo finansai, ir nors daugelis gerbėjų manė, kad žvaigždė turėtų maudytis prabangoje – ypač turint omenyje, kad pramogų versle Michaelas sukosi nuo 6 metų – iš tiesų jis buvo giliai įklimpęs į skolas.

Pasirodo, kad didžiausias sumas M. Jacksonas išleido dovanoms, kelionėms, menui, zoologijos sodams, papuošalams ir baldams. Tiesa, ne ką mažiau lėšų jis aukojo ir labdaroms.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad 1993 metais M. Jacksono turtas buvo prilyginamas 25 mln. eurų, o štai 1998 metais suma išaugo iki 118 mln.

Vis dėlto kai mirė 2009 metais, jo skolos siekė kone 422 mln. eurų. Jo pinigai išties buvo pasibaigę.

Teisme paskelbta, kad jau nuo 2007 metų jam nebuvo suteikta nė viena paskola, o kai mirė, jis net 3-4 mėnesius vėlavo sumokėti už San Fernando Valley namus, kuriuose gyveno jo motina.

Daugelio gerbėjų nuostabai, jo turai taip pat nebuvo tokie pelningi, kaip galėjo pasirodyti. Nors turas „Dangerous“ 1992-aisiais išties buvo sėkmingas, visai kitoks buvo „HIStory“ 1997-aisiais. Tąkart žvaigždė prarado kone 10 mln. eurų.

REKLAMA

Vis dėlto tikriausiai daugiausiai Jacksono finansų surijo jo mylima „Neverland“ ranča. Jis mokėjo didžiules sumas, kad išlaikytų čia esantį zoologijos sodą bei traukinuką, kuris keliavo po visą mini parką. Vien jam dirbančių žmonių atlygis kasmet siekdavo apie 2 mln. eurų.

Tiesa, tai – ne vieninteliai daug lėšų reikalavę žvaigždės namai. 8 mln. eurų kainavo ir jo Las Vegaso namai, pavadinimu „The Thriller Villa“.

M. Jacksono Las Vegaso namus sudarė 7 miegamieji, 12 tualeto kambarių, svečių namai, bei savotiška koplyčia, kurioje galėjo būti linksminami 70 žmonių. Ji buvo puošta rankų darbo tapybos sienomis.

Žvaigždė žavėjosi ir menu. Jo turima kolekcija buvo vertinama 75 mln. eurų. Žinoma, kaip ir kiti turtuoliai, M. Jacksonas mėgo geras mašinas. Pavyzdžiui, žvaigždė turėjo specialiai jam pagamintą prabangų „Rolls Royce Sepah Limousine“ su pačia brangiausia komplektacija. 

Tiesa, tai – ne vieninteliai prabangūs automobiliai. M. Jacksonas turėjo ir „Rolls Royce Silver Spur II“ bei „Lincoln“ miesto mašiną. 

Ne ką mažiau jam atsiėjo ir savotiška terapija drabužių atžvilgiu. Artimi jo šaltiniai yra sakę, kad kartais, pasiėmęs drabužių katalogą, jis iš ten užsisakydavo viską, kas buvo pasiūlyta.

O štai 2008 metais Londone įsikūrusioje itin prabangioje „Harrods“ parsuotuvėje M. Jacksonas per 15 minučių išleido 110 tūkst. eurų.

Įdomu tai, kad patyręs sunkių finansinių nuostolių, M. Jacksonas ėmė ir kur kas mažiau rodytis viešumoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų