Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tikriausiai teko girdėti daug priežasčių, kodėl vyrai patiria erekcijos problemų. Erekciją gali įtakoti ir jo santykiai su mama, ir keisti masturbavimosi įpročiai, tačiau ar kada pagalvojote kaip vyro lytinę sveikatą įtakoja mityba? Seksualinės medicinos žurnale neseniai buvo paskelbtas tyrimas, kuriuo buvo bandoma išsiaiškinti kaip vyrų seksualinę sveikatą įtakojo vaikystėje gautas cukraus kiekis.

REKLAMA

Tyrėjai žiurkių mažyliams davė skirtingą kiekį fruktozės. Pirmoji grupė buvo girdoma vandeniu be cukraus, antrosios grupės geriamame vandenyje buvo 5 proc. fruktozės, trečios – 10 proc. Po aštuonių savaičių buvo tiriamas žiurkių cukraus kiekis kraujyje, testosterono lygis ir erekcijos funkcionalumas.

Buvo nustatyta, kad žiurkės, kurios gėrė vandenį su fruktoze, turėjo didesnį cukraus kiekį kaujyje, mažesnį testosterono lygį bei mažesnį arterinį spaudimą, kas, aišku, turi įtakos erekcijai.

Nors tyrimas neįrodo, kad saldumynus mėgstantys berniukai vėliau turės erekcijos sutrikimų, tačiau tyrėjai džiaugiasi parodę pasauliui, kad naudos saldumynai tikrai neduoda...  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų