Kaip išgyventi skyrybas po 40 metų? Žinoma Rusijos aktorė pasidalijo savo patirtimi

Žinomos Rusijos aktorės Svetlana Bondarchuk gyvenime netrūko skaudžių išgyvenimų. Moteris išsiskyrė su Fedoru Bondarchuku, tačiau į jos gyvenimą pasibeldė nauja meilė ir šią vasarą aukso žiedus sumainė su Sergejumi Kharchenko. Dabar moteris atvirai prabilo apie meilę.

9

Apie tai pranešė portalas starhit.ru.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Svetlana Bondarchuk su mylimuoju

Nors moteriai dabar 51-eri, tačiau ji yra įsitikinusi, kad  laimingą šeimos gyvenimą galite kurti bet kuriame amžiuje. Neseniai ji su gerbėjais pasidalijo savo požiūriu, kaip po 40 metų susitvarkyti su skyrybomis, ir pateikė keletą patarimų.

„Na, santuoka iširo. Turime judėti toliau. Aš nuolat sakau: nesvarbu, kokio amžiaus ieškai vaikino. Amžius nesvarbu, tiesiog atverkite širdį“, – patarė moteris.

Svetlana pažymėjo, kad nelaiko savęs fataliste, tačiau tiki kai kuriais ženklais. „Tam tikra prasme aš tikiu likimu, teisingais susitikimais. Bet nemanau, kad esame nuteisti kuo nors konkrečiai“, – atskleidė ji.

Anot S. Bondarchuk, santykiai su išrinktuoju jai įkvėpė naujos gyvybės. „Dabar esu labiau laiminga nei tikriausiai per pastaruosius kelis dešimtmečius“, – prisipažino aktorė.

Nepaisant to, Svetlana atkreipė dėmesį į tas akimirkas, kurių niekada negalėjo atleisti net mylimam žmogui. „Yra dalykų, kurie man nepriimtini. Smulkumas, išdavystė ir visuotinis bailumas“, – atviravo Rusijoje puikiai žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų