Kaip dėl skyrybų su K. Kardashian jaučiasi K. Humphriesas?

Tuo metu kai Kim Kardashian Los Andžele pildė skyrybų dokumentus, po 72 dienų trukusios santuokos, jos, jau buvęs vyras, Krisas Humphriesas liejo prakaitą sporto salėje savo gimtajame mieste, Minesotoje.

Vienas liudininkas pranešė matęs NBA žvaigždę, Krisą, intensyviai besimankštinantį ir vis dar mūvintį vestuvių žiedą.

Užsimindamas, kad jis buvo pritrenktas tokio žmonos žingsnio Krisas „Weekly“ žinioms kalbėjo: „Aš esu atsidavęs šiai santuokai, bei esu pasirengęs vykdyti tai, ko esu prašomas. Myliu savo žmoną, ir, tiesą sakant, skyrybų dokumentai man buvo nemaloni staigmena.“

Artimas jo draugas, Anthony Polski, sakė, kad Krisas nėra linkęs dalintis savo išgyvenimais su draugais: „Jis to su manimi neaptarinėjo, Krisas, gana uždaras vaikinas, bet ši naujiena jam buvo tikras smūgis," – sakė sportininko bičiulis.

Kas gi nutiko, kad pora taip greitai išsiskyrė, po įspūdingų, 10 milijonų dolerių kainavusių vestuvių, įvykusių rugpjūtį? Regis, kad po vestuvių ir medaus mėnesio Italijoje pora tarsi atsibudo ir pasakos ir galiausiai susidūrė su realybe.

„Visus pinigus, kurie nubyrėjo iš santuokos, K. Kardashian pasiliko sau“, – tikina vienas šaltinis. Tuo tarpu kitas šaltinis minėjo, kad Krisas negavo jokių pinigų.

Žinoma, išskyrus nemažą sumelę, už „E!“ TV kanalo susuktą filmuką. Nors visiems ir taip aišku, kad pora iš santuokos užsidirbo milijonus, jiedu vis dar linkę išsisukinėti.


Rašyti komentarą...
w
wew
2011-11-04 15:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
sliuha del reklamos viska padares ir viskas..
Atsakyti
0

a
atom
2011-11-06 11:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
argi cia santuoka?juk cia reklamos salis!!!!!!!!! juokas vienas!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų