KAIOS gyvenime – pokyčiai: džiaugiasi nauja veikla

Prieš daugiau nei metus palikusi grupę „Sel“ vokalistė Kamilė Tumelytė, žinoma KAIA pseudonimu jau yra išleidusi tris singlus ir džiaugiasi, kad gyvenimas verda toliau.

17

Mergina didžiąją sceną iškeitė į koncertus naktiniuose klubuose.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaios gyvenime - pokyčiai

Po skandalo drastiškas sprendimas

Praėjusiais metais pramogų pasaulį pasiekė skandalas, kai grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas necenzūriniais žodžiais išvadino tinklaraštininkę Simoną Burbaitę ir pagrasino jai, nes ši lanko bokso treniruotes.

Toks jo elgesys papiktino ne vieną Lietuvos įžimybę, tarp kurių ir buvo grupės „Sel“ vokalistė – KAIA. Ši po skandalo paliko grupę. „Aš nesigailiu dėl jokių sprendimų priimtų savo gyvenime. Manau, kad jie ateina labai laiku ir labai apgalvoti“, – pasakoja KAIA

Ateities planai – paslaptyje

Šiuo metu atlikėja didžiąją sceną iškeitusi į koncertus naktiniuose klubuose džiaugiasi: „Atsirado daugiau muzikinės veiklos. Daugiau vietos savo pačios kūrybinei veiklai. Daugiau pasitikėjimo savimi.

Man labai patinka ši veikla, aš ten atrandu save. Juose galiu atlikti ne tik savo kūrinius, bet ir parodyti programą, kuri man labai patinka“.

Be koncertų atlikėja įrašinėja naujas dainas, tačiau paklausta apie ateities planus, kūrėja lieka paslaptyje: „Kol kas dar šiek tiek noriu palaikyti tai paslaptyje, bet jau labai greitai pranešiu labai svarbų dalyką, kuris mano solinei karjerai bus labai žymus.

Man pačiai labai svarbus ir įdomus periodas laukia, bet aš dar šiek tiek patampysiu katiną už ūsų“.

Dainos gimsta iš išgyvenimų

KAIA yra išleidus jau ne vieną singlą su garsiais Lietuvos atlikėjais ir apie save sako: „Aš visų pirma esu kūrėja, o tik paskui - atlikėja“. Moteris pasakoja, kad dainų žodžiai gimsta iš išgyvenimų. „Niekada nerašau apie tai, ko aš nepažįstu.

Tarkim, jeigu aš neturiu krūvos grynųjų pinigų savo kišenėje, tai aš nerašysiu apie tai. Nevaikštau į jokius, tarkim, striptizo klubus, ir apie juos nerašau, nes tai - man nepažįstama sfera.

Galima sakyti, kad aš iš dalies rašau apie tai, ką aš pažįstu, kas yra mano gyvenimas. Manau, kad kūryba yra žaidimas. Ir nebūtinai viskas yra tiesa. Kuriant iš savų patirčių prisideda labai daug fantazijos“, - pokalbį pabaigia Kamilė Tumelytė. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų