Kaimynų triukšmo neapsikentęs Sheeranas išleido 4 mln. eurų: tikisi, kad dabar gyvens ramybėje

Garsus atlikėjas Ed Sheeranas sulaukė nemalonumų su kaimynais. Jam teko išleisti daugiau nei 4 mln. eurus, kad galėtų gyventi nevaržomai.

30

Pranešama, kad dainininkas turėjo nemalonų incidentą su savo kaimynais, kuomet jis skundėsi dėl triukšmo, kurį sukelia kaimynai.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ed Sheeran

Anot užsienio portalo dailystar.co.uk., atlikėjas yra įsigijęs du namus šalia jau esančio savo dvaro Londone. Jam teko juos įsigyti, nes jis norėjo ramiai gyventi, nebūti apsuptam kaimynų bei pašalinių garsų.

Teigiama, kad jis taps iki 30 metų milijardieriumi, kuris turės didelę nekilnojamojo turto imperiją. Šiuo metu jis turi 22 nekilnojamojo turto nuosavybes, kurios jam kainavo kiek daugiau nei 47 mln. eurus.

Atlikėjas gali pasidžiaugti, kad turi ir kiemą papuošiantį namelį medyje, kuris sukuria pasakišką atmosferą, o šalia jo yra įrengta lauko virtuvė. Kiemo kulminacija tampa lauko baseinas, kuris sulaukė daug kalbų. Teigiama, jog leidimą pasistatyti lauko baseiną jis gavo tada, kai jis bus pastatytas, kaip natūrali buveinė, kuri skirta pritraukti laukinę gamtą. Tačiau, žmonės kalba, kad šis nepaisė susitarimo, įrengė jį ne kaip laukinės buveinės šaltinį, o, kaip pramogoms skirtą lauko baseiną.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų