K. Perry ir R. Brandas pasiruošę naujai meilei?

Atrodo dar visai neseniai išsiskyrę Katy Perry ir Russellas Brandas jau pasiruošę naujiems meilės vėjams. Drąsūs ir nerūpetingi dainininkės bučiniai pusnuogiems gerbėjams bei aktoriaus flirtas su kitomis merginomis leidžia spėti, kad skyrybų kartėlis jau praeityje.

Vienos gražiausių šou verslo pasaulio poros K. Perry ir R. Brando skyrybos jų gerbėjams buvo didelė staigmena. Ne mažesnė staigmena yra ir tai, kad iki paskutinės minutės kartu atrodę tokie laimingi, vos tik išsiskyrę jiedu iškart pradėjo naują gyvenimą.

Nei seksualioji K. Perry, nei gražuolis R. Brandas nevengia flirto ar linksmybių priešingos lyties gerbėjų būryje. Dainininkė praėjusią savaitę viešėjusi Jakartoje (Indonezija), koncerto metu aistringai išbučiavo pusnuogį savo gerbėją.

Katy Perry su gerbėju (nuotr. Alloverpress.ee)Katy Perry su gerbėju (nuotr. Alloverpress.ee)

Tuo tarpu komikas R. Brandas prieš kelias dienas pastebėtas su draugu besilinksminantis naktiniame klube. Aplink gražuolį besibūriuojančios merginos, šaukiančios: „Katy Perry, Katy Perry“ ir kitaip bandančios atkreipti vyriškio dėmesį buvo apdovanojamos jo šypsenomis bei akies mirksniais.

Ar tikrai pora jau spėjo išsigydyti širdies žaizdas ar tai tik žaismingos jųdviejų kaukės, parodys laikas.


Rašyti komentarą...
B
Brandas
2012-01-23 19:54:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo, Brandas pasiruošęs naujoms orgijoms :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų