K. Perry: daina „Part Of Me“ ne apie mano buvusį vyrą

Nors dainos žodžiai perteikia pesimistiškas mintis apie užgesusią meilę, Katy Perry teigia, kad „Part of Me“ anaiptol nėra apie jos buvusį vaikiną Russellą Brandą.

„Parašiau ją prieš dvejus metus, tačiau visi galvoja, kad ji kuo puikiausiai atitinka dabartinę mano situaciją“, – sako 27 metų atlikėja.

Dainos žodžiai: „Gali pasilikti žiedą sau / jis jau nieko nebereiškia <...>“ (angl. You can keep the diamond ring/It don't mean nothing anyway), labai tiksliai apibūdina jos situaciją, tačiau K. Perry tikina nemeluojanti apie dainos sukūrimo laiką.

„Kai kurie žmonės tiesiog siūlo prisipažinti, kad ją parašiau vos prieš kelias savaites, bet tai juokinga, aš ją parašiau prieš dnejus metus „Teenage Dream“ albumui ir neketinu dėl to meluoti.“

Pasak atlikėjos, daina vis tik nelabai tiko minėtajam albumui kuris buvo išleistas 2010 metų rugpjūtį, likus dviem mėnesiams iki Perry ir Brando vedybų Indijoje. Pora išsiskyrė 2011 metų gruodį.

Pati Katy pripažįsta, kad, išleisdama šią dainą tik po skyrybų, pati sukėlė dviprasmiškų diskusijų bangą apie dainos dedikaciją.
Rašyti komentarą...
M
Miu
2012-03-23 16:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
uoj klaidelių pasitaikė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų