Apklausa rodo, kad tarp visų laikų gražiausių princesių K. Middleton užims trečiąją vietą išstumdama Velso princesę Dianą.

K. Middleton karališkosios šeimos atstove taps balandžio 29-ąją, kada ištekės už princo Williamo, primena telegraph.co.uk.

Atliktos apklausos duomenimis, gražiausių istorijoje princesių sąraše ji aplenkia savo sužadėtinio motiną princesę Dianą ir užima trečiąją vietą. Už ją balsavo 84 proc. respondentų.

Gražiausia istorijoje laikoma Monako princesė Grace, dar žinoma kaip Oskarą laimėjusi aktorė Grace Kelly. Ją pirmoje vietoje nurodė 91 proc. apklaustųjų. Antroji, atsilikdama vos vienu procentu, buvo Jordanijos karalienė Rania.

Gražiausiu „karališku“ vyru tapo Švedijos princas Carlas Philipas. Princai Harry ir Williamas užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas. Vaikinų tėvas, princas Charlesas užėmė 10-ąją vietą.

Apklausą atliko pažinčių portalas BeautifulPeople.com. Joje dalyvavo 127 tūkst. žmonių.

BeautifulPeople.com vyriausiasis redaktorius sakė, kad „žmonės gali lengviau atsikvėpti, kadangi britiškoji karališkoji šeima gražėja ir tai pasijaus ateities kartose“.


Rašyti komentarą...
J
Jurgita
2011-04-19 11:50:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad Diana apskritai nebuvo labai grazi. Taip - miela, simpatiska, maloni, bet ne grazuole :)
Atsakyti
0

J
Jurgitai
2011-04-28 23:52:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėčiau pamatyt tave... Matyt, tu gražesnė už Dianą.

Pažiūrėk į vestuvių ceremoniją... Gal akys parodys kitą vaizdą apie Dianą, nei rodė iki šiol..
Atsakyti
0

P
Pritariu
2011-05-17 18:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu tau Jurgita Diana išvis negraži buvo. Gražiausia Švedijos princesė Madeleine, o antoj vietoj šita K. Middleton ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų