K. Krivickas pasiryžo negailestingam išbandymui

Japoniškas kimono, griežtas režimas, kovinių kombinacijų demonstravimas iki kaklo įbridus į jūrą, sunkios kovos ir su pagyrimu iškovotas geltonas karatė diržas – tokia buvo paskutinė TV3 nuomonių laidos „Akistata“ prodiuserio ir vedėjo Kristupo Krivicko atostogų savaitė. Ruošdamasis jubiliejiniam, dvidešimtajam, TV3 sezonui, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją, K. Krivickas savo kovotojo valią ir ištvermę grūdino kiokušin karatė federacijos vasaros stovykloje Palangoje. TV3 žiūrovai jubiliejiniame sezone „Akistatą“ matys nauju laiku – kiekvieną pirmadienį 17.10 val.

„Tai buvo vienas įspūdingiausių nuotykių mano gyvenime“, – prisipažįsta garsus prodiuseris, tikindamas, kad su šypsena atlaikė tikrų išbandymų stovyklą. Stovykla, į kurią susirinko visas kiokušin karatė kovotojų elitas, pasižymėjo itin griežta dienotvarke ir įtemptomis treniruotėmis.

„Visą laiką stovykloje reikėjo rodyti savo kovinę dvasią, ištvermę ir fizinę jėgą. Laisvomis nuo treniruočių minutėmis norėjosi tik pagulėti ir pavalgyti“, – jau šį ketvirtadienio vakarą skandalingiausiame infošou Lietuvoje „Be komentarų“ 21.00 val. aiškins K. Krivickas.

REKLAMA

Tam, kad pasiektų maksimalią formą, K. Krivickas mėnesį prieš stovyklą surengė sau dar vieną išbandymą – asmeninę fizinio pasirengimo stovyklą Nidoje, kur atostogavo su šeima. Treniruotės vyko kiekvieną dieną, nesvarbu ar kaitino saulė, ar lijo lietus, ar pūtė stiprus vėjas: pradžioje – dešimt kilometrų krosas pajūriu, vėliau – penki šimtai atsispaudimų, penki šimtai pritūpimų ir penki šimtai atsilenkimų, ištvermės bei lankstumo pratimai, imitacinės kovos, sprintas į įkalnę.

„Po asmeninio fizinio pasirengimo, šeimą palikau ilsėtis Nidoje, o pats išvykau į stovyklą ir grįžau su geltonu karatė diržu. Diržą, galima sakyti, iškovojau su aukso medaliu – kovotojus egzaminavę meistrai teigė, jog technika ir kovos buvo nepriekaištingos, todėl jaučiuosi garbingai tiek prieš save, tiek prieš savo mokytojus“, – džiaugiasi K. Krivickas.

Prodiuserio teigimu, kiokušin karatė išgydė jį nuo daugybės priklausomybių, kompleksų ir vidinių problemų. Ryžtas, šaltas protas, greita reakcija, subordinacija, sąžiningumas, pasitikėjimas savo jėgomis, ištvermė, valia – tai savybės, kurios yra gyvybiškai reikalingos realiame gyvenime ir net būtinos kuriant tokią nuomonių laidą kaip „Akistata“. „Laidoje vėl rodysime tik aštriausias temas, jokio pasigailėjimo „blogiečiams“, ir be kompromisų kovosim už tiesą!“ – žada K. Krivickas.

Išskirtiniai, tik filmuose matyti kadrai iš kiokušin karatė stovyklos pajūryje bei vaizdai, kaip garsus prodiuseris ir žurnalistas kovojo su dešimčia priešininkų, – skandalingiausiame infošou Lietuvoje „Be komentarų“ tik šiandien, rugpjūčio 9-ąją, 21.00 val. ir tik per TV3!

Kristupas Krivickas (nuotr. Organizatorių)Kristupas Krivickas (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
n
nuble
2012-08-10 18:32:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokiu joniu pasiklausius norisi trinktelti tokiam per galva, ir ilgas liezuvis nepadetu :)
Saunuolis Krivickas, varyk toliau, o dauguma zmoniu yra jo pusej. 500 atsispaudimu yra neblogai. Joniai (kvaileliai) tik pasvajoti apie tai gali ir tik klaviatura birbinti.
Atsakyti
0

m
montekristas
2012-08-10 11:46:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
sportuoja tie, kas nemoka saudyt
Atsakyti
0

K
Kyokushin
2012-08-10 12:03:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kyokushin karate geltonas eina po mėlyno su geltona juostele. Krivickas praėjo pusę kelio iki Juodo diržo.
OSU.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų