K. Kardashian su seserimis pristatė pirmąją savo drabužių kolekciją

Kim Kardashian su seserimis prisijungė prie Jungtinės Karalystės drabužių parduotuvių tinklo „Dorothy Perkins“ ir dar iki Kalėdų aprūpins visas parduotuves išskirtiniais, apvalesnėms moterims skirtais drabužiais.

„Dorothy Perkins“ parduotuvėse bei internetinėje svetainėje bus siūloma apie 100 įvairių drabužių ir aksesuarų, pradedant rankinėmis ir baigiant suknelėmis bei paltais. Seserų kolekcija išsikirs nekasdieniškais ir prabangiais audinių raštais bei jų deriniais.

Kalbėdamas apie partnerystę su Kardashian seserimis, „Dorothy Perkins“ atsotvas sakė: „Tai buvo galimybė, kurios negalėjome praleisti. Žinome, kokį išskirtinį stiliaus suvokimą jos turi, o jų drabužių linija įkūnija tai, ko ieško mūsų klientas. Be to, seserų kolekcijos drabužiai parduodami už prieinamą kainą.“

K. Kardashian su seserimis (nuotr. iš vaizdo įrašo)K. Kardashian su seserimis (nuotr. iš vaizdo įrašo)

„Dorothy Perkins“ yra aukštosios gatvės mados prekinis ženklas nuo 1919 metų, ir anksčiau jis buvo siejamas su santūresniais kasdieniškais drabužiais. Neseniai parduotuvių tinklas nusprendė atnaujinti šį įvaizdį ir sukurti įmantresnių drabužių, traukiančių jaunos ir stilingos visuomenės dėmesį. Kuriant naują įvaizdį nemažai prisidėjo ir Kardashian seserų kolekcija.

REKLAMA

K. Kardashian su seserimis (nuotr. iš vaizdo įrašo)K. Kardashian su seserimis (nuotr. iš vaizdo įrašo)

Jungtinėje Karalystėje šiuo metu viešinčios Kourtney su Kim mini „Kardashian Kollection“ linijos debiutą, tuo tarpu Khloe negalėjo prisijungti prie seserų, nes ji filmuojasi Amerikos „X-Factor“ realybės šou. Lapkričio 10 dieną, visos seserys atvyks į „Atrium“ viešbutį, kuriame pirmieji 500 žmonių, parduotuvėje gavę specialias apyrankes, galės gauti ir seserų parašus.Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų