K. Ivanova grožio paslaptimis dalinsis savo naujajame grožio salone

Trečiadienio vakarą Vilniuje, Perkūnkiemyje, duris atvėrė naujas grožio salonas, kurio savininkėgrupės „ŠarkA“ lyderė Kristina Ivanova.

Jaukus interjeras, vaišės, gėrimai bei gausybė svečių susirinko pasveikinti naujos verslininkės, pasiryžusios atsakingai imtis direktorės pareigų.

Čia pat buvo galima pamatyti būsimų procedūrų atlikimą – specialistams buvo patikėta Ingridai Kazlauskaitei padaryti įmantrią šukuoseną, Gintarei Valaitytei – manikiūrą, Liepai Mondeikaitei – vakarinį makiažą, na o Ieva Stasiulevičiūtė nė kiek nesidrovėdama išbandė masažą.

Po procedūrų visos merginos ir svečiai juokavo ir sveikino Kristiną, kurios palaikyti atvyko tėvai ir būrys draugų.

Paklausta, kaip kilo idėja atidaryti grožio saloną, Kristina pasakojo: „Prieš šešerius metus baigiau visuomenės sveikatos studijas, dabar jau baiginėju magistrantūrą – sveikatos priežiūros vadybą, teliko dešimt dienų iki diplomo ir tiesiog po kokių trijų metų savo studijų aš labai sulieknėjau, numečiau apie trylika kilogramų, ir tiesiog žmonės pradėjo tuo labai domėtis, kaip man tai pavyko ir panašių dalykų. Iš tikrųjų tai atsitiko dėl mano studijų ir suvokimo, kaip tinkamai maitintis, save prižiūrėti.  Žmonės apie tai pradėjo klausinėti, todėl kilo idėja sudalyvauti „Mis Lietuva“ konkurse ir štai nuo to viskas ir prasidėjo. Sugalvojau sukurti savo kosmetikos liniją, jau metus ieškau tam tinkamų ingredientų ir galvojau, kad po poros metų ji bus realizuota. Grožio studijos idėja ir kilo po visų tų minčių.“

REKLAMA

Kristina tikino, kad ši diena bus viena įsimintiniausių jos gyvenime: „Iš tiesų esu be galo dėkinga patiems artimiausiems žmonėms, man labai svarbu, kad jie yra čia, esu labai dėkinga visiems, kurie padėjo, labiausiai – savo tėvams, kurie labai palaikė šitą idėją, todėl šiandien jie yra čia, su manimi, nepabūgę ilgos kelionės. Be galo daug padėjo mano grupės kolegės ir net tie, kurie dirba su mumis kartu. Visiems esu labai dėkinga“ , – neslėpė emocijų Kristina.

Atidarymo akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
o
onute
2012-05-31 09:57:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
sekmes
Atsakyti
0

E
Eva
2012-05-31 11:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiausios sėkmės.
Atsakyti
0

o
oi
2012-05-31 19:30:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia įdomi Natalijos puokštė ir šukuosena
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų