K. Ivanova grožio konkurse nesinaudojo profesionalų paslaugomis

Šeštadienio vakarą televizijos žiūrovai išrinks dailiausią šalies merginą. Jau nuo ryto Palangos estradroje „Mis Lietuva 2011“ dalyvės repetuoja ir stengiasi vyti nerimą šalin.

„Pradedu naują gyvenimo būdą, iškrovos dienos prieš konkursą, palaikykite mane visi“, – tokius pareiškimus viename socialiniame tinkle skelbė „Mis Lietuva 2011“ dalyvės. Renginio dieną merginos kruopščiai repetavo, viena kitai dalino patarimus ir užkulisiuose nekantriai laukė, kada pasirodys profesionalūs kirpėjai ir vizažistai.

Vienos nerimą malšino nuolat žaisdamos mobiliuoju telefonu, kitos guodėsi, kad jaučia nuovargį ir nori kavos ar kebabų. Energinga ir savarankiška tą kartą buvo grupės „Yva“ narė Kristina Ivanova. Jai neprireikė profesionalų pagalbos. Mergina nusprendė konkurse pasirodyti garbanotais plaukais, taip pat pati pasidarė makiažą.

„Septynerius metus koncertuojame su grupe, pati moku viską daryti, puikiai žinau, kas man tinka, tačiau nevengiu ir specialistų patarimų“, – portalui Balsas.lt pasakojo K. Ivanova.

Ji atskleidė, kad pastaruoju metu itin eksperimentuoja su plaukais. Mergina pastebėjo, kad dažnai atranda visiškai netikėtų šukuosenų, kurios jai labai tinka.

Savo dienos atlikėja neįsivaizduoja be plaukus maitinančių kaukių ir aliejaus. Būtent pastaruosius naudoti visada pataria draugėms.

„Šį sezoną reiktų vengti ryškių lūpdažių, dieną rinkitės bespalvį lūpų blizgį, minimalų makiažą“, – Balsas.lt skaitytojoms patarė K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
M
Magdė
2011-07-07 11:33:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista, nė viena neparodė nuogo pripūsto pilvo.
Atsakyti
0

S
Saida
2011-07-10 21:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip ir matosi,kad nesinaudojo ?????????
Atsakyti
0

e
elan
2011-08-31 21:16:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
savimi per daug susižavėjusi blondinka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų