Jūsų teismui – žieminė Dianos Vapsvienės drabužių kolekcija

„Nors kolekciją kūriau rudens – žiemos sezonui, pavasarį vyrausiančių tendencijų joje galima įžvelgti“, – teigė žinoma drabužių dizainerė Diana Vapsvienė.

33

Jos teigimu, šaltuoju metų laiku madingieji renkasi neryškius, natūralius audinius, bet pradeda itin vertinti aksesuarus. Pavyzdžiui, masyvų žirgo atvaizdu papuoštą odinį diržą, kurio tikslas yra patraukti dėmesį, o ne atlikti įprastą šiam papuošalui skirtą funkciją. Mėgiamų aksesuarų penketuke tebeišlieka kepuraitės, derančios tiek prie paltų, tiek prie striukių.

„Norintieji puoštis vis dažniau atkreipia dėmesį į užrašą ant drabužio „limited edition“. Jie įsigydami patinkantį drabužį, nori žinoti, jog tuo pačiu nevilkės kas kelintas sutiktas gatvėje“, - su šypsena sakė kūrėja.

Būtent todėl rudens – žiemos kolekcijoje yra ne vienas išskirtiniu užrašu pažymėtas rūbas.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: dizainerės Dianos Vapsvienės drabužių kolekcija

Autorė neabejoja, kad ypatingo dėmesio sulauks suknelę primenantys marškiniai. Panašaus stiliaus drabužių prekių ženklų „Modi du“ ir „V. Desire“ įkūrėja ir dizainerė D. Vapsvienė pasiūlys pavasarį.

REKLAMA

Viena pirmųjų naująją kolekciją įvertino žinoma papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

„Su Diana visada turime apie ką pasišnekėti. Žinoma, daugiausiai laiko analizuojame kūrybinius sumanymus, dalinamės idėjomis. Viena kitai parodome savo darbus, kurių iki to laiko niekur nebūname viešai pristatę“, – sakė E. Monginienė.

Šįsyk dviejų talentingų moterų susitikimas su baigėsi madų demonstravimu. E. Monginienė tapo pirmąja, galėjusia pasimatuoti didžiąją dalį rudens – žiemos kolekcijos rūbų. „Prieš oficialų kolekcijos pristatymą publikos teismui galėjau lyg iš šono pažiūrėti į tai, kas sukurta. Pasitikrinimas yra labai naudingas ir suteikia ramybės prieš oficialų startą”, - patikino D. Vapsvienė. Ji įsitikinusi – tai, kas rudenį ir žiemą madinga, tinka ir jaunai, ir subrendusiai moteriai.

Prieš beveik ketverius metus pirmą kartą savo darbus visuomenei pristačiusi dizainerė pasakojo, kad šaltojo sezono kolekcija gimė per maždaug tris mėnesius. Ją D. Vapsvienė kūrė nenuosekliai – prie eskizų prisėsdavo tik tuomet, kai gimdavo ramybės neduodanti idėja.

„Jau pradėjau planuoti ir tai, ką pristatysiu pavasarį. Kolekcijoje bus daug marškinių, neįprastų kirpimų, naujų audinių“, – užsiminė pašnekovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų