Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
34
Justinas Jarutis (tv3.lt koliažas)

Justino Jaručio vardą žino kone kiekvienas, kuris domisi Lietuvos pop muzika. Dainininko duetas su Jessica Shy praėjusią vasarą tapo vienu iš didžiausių sezono hitų, o šiandien jo užantyje – net penkios M.A.M.A. nominacijos. 

34

Justino Jaručio vardą žino kone kiekvienas, kuris domisi Lietuvos pop muzika. Dainininko duetas su Jessica Shy praėjusią vasarą tapo vienu iš didžiausių sezono hitų, o šiandien jo užantyje – net penkios M.A.M.A. nominacijos. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Justinas mielai papasakojo, kaip jaučiasi būdamas labiausiai nominuotu žmogumi šių metų apdovanojimuose ir atskleidė, kodėl niekada neskaito komentarų apie save.

Justinas nestokoja pasitikėjimo savimi. Paklaustas, kaip jaučiasi gavęs daugiausiai nominacijų iš visų atlikėjų, šypteli – sako, jaučiasi nusipelnęs. Pasak jo, nors praėję metai koncertų prasme tikrai buvo žymiai lėtesni nei priešpandeminis laikotarpis, kūrybinei veiklai koronavirusas kojos nepakišo: 

„Faina būti nominuotam, jaučiuosi nusipelnęs kiekvienos iš jų. Ganėtinai produktyvūs ir stiprūs metai buvo, daug darbo buvo įdėta. 

REKLAMA

Produktyvumą vertinant tik koncertais, jų tikrai galėjo būti daugiau. Koncertų buvo bent trečdaliu mažiau nei prieš pandeminius metus. Bet aš produktyvumu laikau ir kūrybą. Tai ir albumai ir dainų išleidimai“, – pasakoja J. Jarutis.

2021-ųjų vasarą kone kiekvienas mintinai mokėjo vieną iš Justino dainų – „Rugpjūtis“, kurį įrašė su jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy, tapo didžiuliu hitu ir šiandien gali pasigirti metų dainos nominacija. 

Tiesa, pats Justinas sako, nesitikėjęs tokios dainos sėkmės – muzikantas stengiasi savo lūkesčius gerokai prigesinti: „Net neįsivaizduoju, ko reikia. Jei labai atvirai, kai įrašėme šią dainą ir prieš pat išleidžiant aš visiškai nieko nesitikėjau ir net buvau pasiruošęs po trijų savaičių išleisti kitą dainą. 

REKLAMA
REKLAMA

Reikia turbūt daryti tai, kas patinka daryti. Kūrinys buvo sukurtas iš smagumo. Aš niekada stengiuosi nieko nesitikėti. Negali niekad būti užtikrintas, kad kokia nors daina bus hitas. Nesinori sau kelti didelių lūkesčių, nes vėliau nusivili“, – tikina atlikėjas.

Niekam ne paslaptis, kad žinomiausi šalies atlikėjai šią poziciją Lietuvos muzikos padangėje užsidirba tik itin sunkiu darbu. Pasak Justino, žinomumas su savimi atsineša ir vieną minusą – su gerbėjų skaičiumi auga ir patiriamas spaudimas. Tiesa, vyras dėl vieno dalyko ir džiaugiasi: 

„Žinomumo kaina, man rodos, yra ta, kad žymūs žmonės patiria gerokai daugiau spaudimo. Jei išeina gerai sutikta daina, žmonės, kuriems ji patiko, ima daug tikėtis iš tavęs. Natūraliai būdamas tarp top trijų metų dainų kūrėjų jauti spaudimą. 

Mes gyvename labai dėkingoje šalyje, kur nėra persekiojami garsūs žmonės, kaip didžiausiose šalyse. Tai yra mano darbas ir aš tikrai neišskirčiau kažkokių didelių minusų“, – svarsto J. Jarutis. Vyras išduoda, niekada neskaitęs komentarų, kuriuos apie jį žmonės rašo po naujienų portalų straipsniais. Jis įsitikinęs – tai nebūtina. 

REKLAMA
REKLAMA

„Komentarų neskaitau. Nebent jie būna po mano paties įkeltais įrašais, juos paskaitau iš analizavimo, domėjimosi paskatų. Po straipsniais komentarų tikrai niekada neskaičiau ir pradėti net nežadu. 

Tikrai esu girdėjęs, kad neigiamų komentarų yra buvę. Bet matote, aš vis tiek žinau, kas vyksta mano gyvenime, tiek kūryboje, tiek asmeniniame. Kitų žmonių interpretacijų skaityti man net nereikia“, – šypteli atlikėjas. 

Na, o ką Justinas Jarutis laiko didžiausiu savo ramsčiu, į kurį gali atsiremti sunkiais gyvneimo ir karjeros momentais? Pasak jo, tokie žmonės jo gyvenime visada yra šalia: 

„Mane labiausiai palaiko artimieji, šeima. Tas žmogus, kuris yra šalimais. Dukra labai daug palaikymo duoda, visa šeima. Man šeima yra pats svarbiausias dalykas“, – tikina Justinas Jarutis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų