Justinas Jankevičius rėžė pastabą apie Natalijos Bunkės santykius su vyrais

TV3 vasaros projekto „2 Barai“ sekmadienio išlikimo kovoje dėl patekimo į šou pusfinalį rungėsi net keturi dalyviai, trims iš jų tekoatsisveikinti su projektu.

Šiandienos išlikimo kovoje projekto kūrėjai rodė išties nemažai įsimintinų akimirkų – išskirtinių siužetų, atvirų atsakymų į nepatogius klausimus ir net naujos merginų grupės pasirodymą – įvairių muzikinių projektų dalyvių susibūrimą.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 Barai“ tiesioginė transliacija

Žiūrovus savo koncertu nustebino ir scenos senbuvė Natalija Bunkė. Laidos vedėjas Justinas Jankevičius pristatydamas ypatingąją atlikėją pabrėžė, kad ši moteris savo gyvenime moka elgtis su vyrais.

„Tai moteris, kuri dažniausiai laimi dvikovas prieš visus vyrus. Draugai, tai – Natalija Bunkė!“ – į sceną populiariąją atlikėją pakvietė laidos vedėjas.

Laidos metu paaiškėjo, kad šiandien „2 Barų“ žiūrovai balsavo rekordiškai. Iš viso už barmenus buvo surinkta net 61 810 balsų. Pirmasis šou paliko Aivaras, surinkęs 9665 balsus. Su projektu atsisveikino ir Ieva, pelniusi 12 670 balsų.

Didžiausia intriga tapo Gabijos ir Martin balsai. Galiausiai po ilgos pauzės paaiškėjo, kad dėl žvaigždės kontrakto toliau kaunasi Martin. Vaikinas surinko 20 460 balsų. Jo didžiausia konkurentė Gabija pelnė 19 015 balsų.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2017-08-21 08:42:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia paklausti davatkėles apie Zvonkės- Bunkės elgesį su vyraisss.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų