REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bet ir atskleidė artimųjų reakciją, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą.

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bet ir atskleidė artimųjų reakciją, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą.

REKLAMA

J. Rudokė neslepia, kad jos santykis su vyru iki šiol yra labai artimas: „Aš pirmiausia Ramūną vadinu ir savo geriausiu draugu, nes mūsų santykiai yra apie viską – viskuo su juo dalinuosi.“

Nors apie jų santykius jau seniai žino visa Lietuva, laidos viešnia neslepia, kad iki šiol jaučia visuomenės kritiką dėl 28 metų skirtumo su Ramūnu.

„Spaudimas jaučiasi ir dabar. Kažkoks straipsnis, tinklalaidė, su ja ir pasirodys komentarai: „nenormali, su tėvu gyvena“. Iki šiol dar yra tie komentarai. Ačiū Dievui, turim gerus ir normalius draugus, kurie supranta, kad meilė nesirenka. Niekada savęs nestabdžiau, nes pažinau žmogų ir supratau, kad čia kažkas labai gero. Tad kodėl aš turiu sustoti ir galvoti, kad kažkas čia yra ne taip“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip teigia Justina, su savo vyru Ramūnu jie susipažino per feisbuką. Po kiek laiko bendravimo jie galiausiai ryžosi nueiti į pasimatymą.

„Pamenu, ėjome pietauti, aš labai jaudinausi. Sesuo mane išlydėjo į pasimatymą ir sakė: „gal neik?“ Taip galiausiai draugavome, susitikinėjome gal tris mėnesius ir tada nunešėme prašymus į santuokų rūmus - niekas nežinojo. Tada jau jis ir atvažiavo pas mano tėvus į Skuodą susipažinti“, – prisiminė ji.

REKLAMA

Kaip tikina pašnekovė, prieš pirmąjį susitikimą su jos vaikinu tėvai net nežinojo, kad tai bus Ramūnas Rudokas.

„jiems buvo lengvas šokas – naujas draugas, daug vyresnis. Kai vakaras įgavo pagreitį, jis pasakė mano tėvams, kad nori paprašyti mano rankos. Viskas įvyko labai greitai. Man net tėvai sakė neskubėti, palaukti, padraugauti. Bet buvo meilė aukščiau visko“, – neslepia Justina.

Pokalbį apie pažintį su Ramūnu Rudoku su J. Rudoke žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjome tinklalaidėje:

00:00 Anonsas

01:02 Kaip gyvena Justina?

02:10 Justinos veikla grožio srityje

05:15 Justina apie sutuoktinį Ramūną Rudoką: jųdviejų amžiaus skirtumą ir pažintį, pirmąjį susitikimą su tėvais ir piršlybas

07:40 Justinos ir Ramūno pirmasis pasimatymas

09:15 Ramūno ir Justinos tėvų pirmasis susitikimas per Kalėdas virto piršlybomis

11:25 Kaip skirtųsi Justina?

13:20 Justina apie antrą nėštumą

14:45 Kaip Ramūnas palaiko Justiną jos veikloje?

18:27 Justinos ir Ramūno santykiai po 15 metų: kokie jie bus?

21:25 Kaip Justina reaguoja į neigiamus komentarus?

25:20 Justinos planas „Tik į priekį“

27:45 Ar Justina atleistų neištikimybę?

28:35 Justinos linkėjimai

Nuo didžiausių ir skaudžiausių gyvenimo pamokų iki dar niekur nepasakotų paslapčių, nuoširdaus juoko ir ateities svajonių – tokia yra naujoji tinklalaidė „Tik į priekį“, kurią vedą Ąžuolas Misiukevičius. Vieniems tai taps tikru įkvėpimo šaltiniu, o kitiems – maloniu savaitgalio praleidimo būdu.

Tinklalaidė „Tik į priekį“ – kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt.

dar viena siegelinė pora.
dar viena siegelinė pora.
Šlykštu žiūrėti, kaip dirbtinai vienas kitą tipo "myli".
ir jo bobas, vimdo
Man tai net geda ziureti i ju foto. Senukas nuplikes,nors turetu grazius veslius plaukus,o dabar... Isivaizduoja zvaigzde ! Na,neilgam,juk ir Monikute ir kitos protingos mete. Na,zinoma cia ju problema. As jausciausi nejaukiai,baliuose,kad sedi salia vyras,o ne senelis. Bet ,vyrams protelio neikresi.Ir Bunkus panasus,ziuri i malalietkas,o paskui verkia...tai gamtos Motineles desnis,meile tarp vyresniu isblesta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų