REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Justina (27) ir Ramūnas (54) Rudokai sausio 26-ąją švenčią mini džiugią progą – prieš 5-erius metus pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę.

Justina (27) ir Ramūnas (54) Rudokai sausio 26-ąją švenčią mini džiugią progą – prieš 5-erius metus pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę.

REKLAMA

Apie 5-ąsias vestuvių metines J. Rudokė pasidalijo socialiniuose tinkluose, įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.

„Visada darėm viską kiek kitaip… Tuokėmės labai greit, vietoje šiltos vasaros dienos, vestuvių dienai rinkomės šaltą ir niūrų sausį… Bet neklydom! Skubėjom, nes mylėjom. Penki metai pačios tvirčiausios sąjungos, meilės, draugystės, palaikymo, juoko ir ašarų kartu. Myliu“, – rašė Justina Rudokė.

Primename, kad Justina Rudokė dalyvavo laidoje „Pasikalbėkime“, kurioje atskleidė daugiau detalių apie savo šeimą.

„Mes stengiamės kurtis savo asmeninį gyvenimą taip, kad pas mus aplink net nėra daug draugų. Prieš Ramūną aš turėjau tikrai daug draugų, draugių, su juo tas pats – savaitgaliais nuolat su draugais, vakarėliai. 

REKLAMA
REKLAMA

O kai sukūrėme šeimą, ypač kai vaikas atsirado, visą savo laisvalaikį ir savaitgalius leidžiame kartu. Penkti metai eina ir vis dar gera būti kartu. Dabar kartais apsilankome renginiuose, pasifotografuojame ant raudono kilimo ir iškart prasideda kalbos, kad gal važiuojam namo, užsisakysim picą ir pažiūrėsim filmą“, – pasakoja Justina Rudokė.

REKLAMA

Moteris sako, jog Ramūnas – jos geriausias draugas, su kuriuo galima kalbėtis net apie madą. „Nežinau, ar jam tai įdomu“, – juokiasi Justina ir mielai prisimena jų pažintį. 

„Niekuo mūsų pažintis nėra išskirtinė – susipažinome per „feisbuką“. Pasimatymai vienur, kitur, pasilabindavome, galiausiai vienas kitą pakvietėm į draugus, ėmėme keistis žinutėmis, tada susitikome kavos ar pietų. 

Žinojau jį nuo vaikystės, žiūrėdavau serialus, jau kiek kartų užaugo su „Moterys meluoja geriau“. Dabar sūnus auga, jam įprotis matyti tėtį per televizorių. 

REKLAMA
REKLAMA

Marijus kaip personažas mane visada traukė, aš didžiuojuosi Ramūnu, matydama, kaip jis sugeba persikūnyti. Man tai yra patrauklu“. 

„Labai buvo nejauku pirmą kartą, susitikome pietų, tris kartus lėkiau į tualetą pasidažyti lūpų, pasitaisyti plaukų – iki šiol juokiamės. Žinojau, su kuo einu susitikti, galvojau, gal neiti. Bet tai buvo avantiūra – pabandom. Ir nuėjau. 

Mes daugiau ir neišsiskyrėme. Porą savaičių buvo tyla po pirmojo susitikimo, bet tada susirašėme ir supratome, kad tie susitikimai atsiranda kas vakarą. Po trijų mėnesių susituokėme“, – itin greitai besivysčiusį romaną prisimena Justina Rudokė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Poros meilės istorija progresavo itin sparčiai – vos po trijų mėnesių pažinties, Ramūnas su Justina nusprendė tuoktis. Mergina prisimena, jog nors pati niekada savo sprendimu neabejojo, artimiesiems tai buvo nemažas šokas. 

„Visiškai jaučiausi užtikrinta. Kai nuvažiavome pas tėvus pasakyti, jiems buvo šokas, bandė atkalbėti, kad dar padraugaukite, kur čia skubėti. Pirmas klausimas buvo, ar nesilaukiu. Daugybė draugų bandė atkalbėti mane, nežinau, kaip Ramūną – jam turbūt niekas nieko negali pasakyti. 

REKLAMA

Nereikėjo nieko net svarstyti, jaučiau, kad tai geras sprendimas. 

Tarp mūsų – 28 metų skirtumas. Niekada jo neslėpiau, visada sakau tikslų skaičių, nėra jokių „dvidešimt su trupučiu“. Tiesiog taip nutiko. Ar pagalvojau apie tai? Ne, mačiau Ramūną kaip žmogų, jo metų neskaičiavau. Nesijaučia amžius, gal tik kai jis man patarimus duoda – matosi jo patirtis“, – tikina moteris. 

Justinai teko išgirsti net ir replikų apie jos ir Ramūno sūnelį Raidą: „Draugai mano gan supratingi šiuo klausimu, kažkokių blogų replikų bent man niekas nesakė. Kokios kalbos už akių? Žinoma, kad jos yra, aš jas kaip ir girdžiu, bet man jos nėra reikšmingos. 

REKLAMA

Pačioje pradžioje buvo žinučių gausa, kad tai nėra normalu, kai gimė vaikelis, kažkada esu minėjusi, kad buvo prakeiksmai vaikui, sakė, kad jokios meilės ten nėra, kad aš noriu būti žvaigždė. 

Jei kažkas iš mano aplinkos būtų pasakęs, kad jos vyras yra tiek vyresnis, būčiau gal ir pagalvojusi, kad taip neturėtų būti, bet kai man atsitiko, nieko keisto nematau“. 

Apie Ramūno Rudoko romanus sklinda daugybė gandų. Visgi, Justina Rudokė griežtai nukerta – didelė dalis jų yra paprasčiausia netiesa. Moteris sako, netikinti vyro prasta reputacija ir yra įsitikinusi, jog jų santuoka išliks ilgai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai man pradžioje sakydavo, kad esu dar viena, man visi pradėjo pasakoti apie jo praeitį, tada žmonėms atrodžiau naivi – sakydavau, kad su manimi taip nebus. Gal jaučiau, gal žinojau tai. Ir matote, nenutiko, ir manau, kad jau nenutiks. 

Aš esu pavydi, kažkiek pavydo yra, bet pasitikėjimas – daug didesnis. Ramūnas pavydus, bet jis to neparodo – jis savo pavydą parodo tyla. Tai dar blogiau, kai yra kažkas ne taip, jis tai parodo tyla. Jis man niekada nepasakys, kas jam nepatinka, laikys tai savyje, kol tai išgaruos“. 

REKLAMA

„Ramūnas – idealus tėtis. Atrodo, kad pas mus viskas gražiomis spalvomis nupiešta. Jis labai geras tėtis, jis su vaiku praleidžia turbūt daugiau laiko nei aš. Jie kartu žaidžia, leidžia laiką, labai daug dalykų kartu daro. Raidui tėtis yra viskas. Ta patirtis ir meilė vaikams ateina su branda, jis ir pats galvoja, kad kažką prieš tai būtų kitaip daręs“, – vyrui pagyrų negaili Justina ir atskleidžia, jog bendrauja su visais jo vaikais iš ankstesnių santykių. 

REKLAMA

Gimus sūneliui, Justina visa galva pasinėrė į motinystę. Visgi, berniukui paaugus, moteris nusprendė grįžti tiek į mokslus, tiek į darbo rinką – ėmėsi darbo grožio srityje. 

„Šiuo metu visko daug atsirado. Prieš metus buvo tik motinystė, Ramūnas, vaikelis. O dabar baigiu studijas, nes jos užsitęsė dėl vaikelio, motinystės atostogos. Įstojau į bendrosios praktikos slaugą, kas man buvo labai netikėta – neturėjau net tokių minčių. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tikrai negalvojau, kad pasuksiu į grožio sritį, bet prieš metus, dar tik besibaigiant karantinui, pamačiau beįsirengiančią grožio kliniką kaimynystėje. Įsidarbinau, pradėjau dirbti“, – savo antakių laminavimo specialistės darbo pradžią prisimena moteris. 

Paklausta, ar negalvoja apie antrą vaikelį, pašnekovė šypteli ir atskleidžia, jog toks noras Rudokų šeimoje yra – tačiau kol kas jo neplanuoja.

Justina Rudokė paauglystėje ėmė siekti modelio karjeros – būdama vos trylikos ėmė važinėti po pasaulį. Pašnekovė džiaugiasi, jog ši patirtis ją daug ko išmokė. 

REKLAMA

„Mano tryliktasis gimtadienis buvo Kinijoje, Šanchajuje. Tėvai nebijojo, mano vyresnė sesuo irgi modeliu dirbo, buvo pralaužusi tuos ledus – man šiek tiek buvo paprasčiau. 

Suteikė savarankiškumo daug, išmokė nieko nebijoti, pačiai priimti sprendimus“, – pasakoja moteris.

Pasak Justinos, Ramūnas Rudokas namuose ir viešumoje smarkiai skiriasi – jos nuomone, aktoriaus viešumoje užsidedama kaukė gali lemti kalbas apie jų santykius. Visgi, moteris į gandus numoja ranka ir sako, esanti laiminga. 

REKLAMA

„Mes kai būname viešumoje, ne prie draugų ir artimųjų, aš matau, kad jis užsideda Marijaus kaukę. Namuose jis yra geras. Negaliu pasakyti, kad jis labai mielas, bet jis geras. 

Kartais kai pasineriu į apmąstymus, galvoju, ar nepadariau su Ramūnu klaidos. Ir suprantu, kad nepadariau, kad viskas yra gerai. 

Esu laiminga. Žinau, kad ir po šios laidos pasipils komentarai, kad ji meluoja, kad jis su ja blogai elgiasi, ją muša, kad ji čia tik dar viena, bus visokių komentarų, bet aš žinau, kokia yra tiesa. Reikia džiaugtis kiekvienu dalyku, kuris džiugina“. 

REKLAMA
REKLAMA

Visą interviu su Justina Rudoke žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

tevelis su dukra,dabar dar abu atroodo gerai,kazi kuris pirmas bus nurasytas
kur tu matai jos grozi?
jis skubėjo, nes jam dar stovėjo?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų