REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą.

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą.

REKLAMA

Laidos vedėjui Ąžuolui Misiukevičiui paklausus, ar pora planuoja šeimos pagausėjimą, Justina neslepia, kad noras yra.

„Viduje noras turbūt yra, bet kažkas lyg ir stabdo. Dabar vaikas jau paaugęs, viskas faina, paprastai. Grįžti vėl prie tų pampersų, atrodo, reiktų morališkai pasiruošti. Dabar darbų daug, Ramūnas dirba dieną naktį – koncertai, filmavimai, aš turiu dar vieną studiją.

Leliukas vėl viską pakeistų į namų režimą, man vėl tektų būti „kotletukų šefe“. Kol buvau namie su vaiku, Ramūnas kelių patiekalų vakarienę gaudavo, daug gamindavau. Dabar, kai dirbu, deja daugiau maistą užsisakome“, – neslepia laidos viešnia.

REKLAMA
REKLAMA

Ji prisiminė ir studijų metus, kuomet dar studijų metais susilaukė dukrelės ir kaip tai pakeitė jos rutiną.

„Pradžioje auginau mažylę, tuo pat metu studijavau, bet kai ji paaugo ir pradėjo eiti į darželį, supratau, kad noriu lįsti iš namų. Tik nežinojau, į kurią kryptį. Pasitaikė taip, kad prie pat namų klinika ieškojo administratorės. Pykšt, aš ir pabandžiau. Taip ir atradau grožį, save ilgalaikio makiažo srityje“, – teigė ji.

REKLAMA

„Kai tik pradėjau dirbti administratore, iš pradžių Ramūnui buvo keista, kad grįžta namo, bet nėra nieko padaryta valgyti, kad nieks jo nepasitinka. Tačiau greitai prie to pripratome. Dabar jis džiaugiasi, kad aš save atradau, kad turiu darbą ir dirbu grožio srityje.

Moterims noriu pasakyti štai ką: kai moteris pasako, kad yra kokia antakių specialistė, daugelis iškart mano, kad tai eilinė grožio meistrė. Tai lyg stereotipas, kad čia nieko rimto. Rimčiau juk atrodo kokia rinkodaros vadovė. Grožio sritis dažnai būna sumenkinama“, – neslepia Justina.

REKLAMA
REKLAMA

Pokalbį apie antrąją atžalą ir moters darbą galite išgirsti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Visą tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjome tinklalaidėje:

00:00 Anonsas

01:02 Kaip gyvena Justina?

02:10 Justinos veikla grožio srityje

05:15 Justina apie sutuoktinį Ramūną Rudoką: jųdviejų amžiaus skirtumą ir pažintį, pirmąjį susitikimą su tėvais ir piršlybas

07:40 Justinos ir Ramūno pirmasis pasimatymas

09:15 Ramūno ir Justinos tėvų pirmasis susitikimas per Kalėdas virto piršlybomis

11:25 Kaip skirtųsi Justina?

13:20 Justina apie antrą nėštumą

14:45 Kaip Ramūnas palaiko Justiną jos veikloje?

18:27 Justinos ir Ramūno santykiai po 15 metų: kokie jie bus?

21:25 Kaip Justina reaguoja į neigiamus komentarus?

25:20 Justinos planas „Tik į priekį“

27:45 Ar Justina atleistų neištikimybę?

28:35 Justinos linkėjimai

Nuo didžiausių ir skaudžiausių gyvenimo pamokų iki dar niekur nepasakotų paslapčių, nuoširdaus juoko ir ateities svajonių – tokia yra naujoji tinklalaidė „Tik į priekį“, kurią vedą Ąžuolas Misiukevičius. Vieniems tai taps tikru įkvėpimo šaltiniu, o kitiems – maloniu savaitgalio praleidimo būdu.

Tinklalaidė „Tik į priekį“ – kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt.

Ramūnas padarys kiek tik reikės
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų