REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ neseniai apsilankė kino ir teatro aktorė Justina Nemanytė (31 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie emocinės pagalbos svarbą. 

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ neseniai apsilankė kino ir teatro aktorė Justina Nemanytė (31 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie emocinės pagalbos svarbą. 

REKLAMA

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ Justina prakalbo apie itin sunkų etapą jos gyvenime, kai teko išgyventi ne vieną netektį. Tuo metu moteris išsiskyrė su ilgamečiu draugu, pasaulį paliko aktoriai Arūnas Storpirštis ir Eimantas Nekrošius, užėmė ypatingą vietą J. Nemanytės gyvenime. 

Justinos teigimu, šie trys dalykai susidėjo į vieną ir tarsi susprogo, stipriai paliesdami jos psichologinę būseną. Tačiau, kaip pasakojo pati aktorė, ji nebijojo eiti ir ieškoti pagalbos. 

„Aš esu iš tų žmonių, kurie nebijo eiti ir prašyti pagalbos. Reikia eiti pas draugus, kalbėtis. Aišku, šiais laikais yra sunkiau, kad draugai išklausytų. Visi mes norime padėti, duoti patarimų, daug kalbėtis, bet kartais reikia tiesiog atsisėsti ir išklausyti“, – įsitikinusi ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Tinklalaidės metu J. Nemanytė atskleidė, kad ieškodama tinkamos pagalbos nuėjo ilgą kelią: „Pakeičiau trylika psichologų, kol atradau savo. Tuo metu dar dirbau Panevėžio teatre, neturėjau daug pinigų, ėjau pas psichologus net ir poliklinikoje. Aš esu pavyzdys ir noriu visus žiūrovus įkvėpti, kad, jei tik reikia pagalbos, svarbu ieškoti specialisto ir atrasti tą, su kuriuo yra gera kalbėtis, nejausti diskomforto.“

REKLAMA

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjome tinklalaidėje:

00:00 Anonsas

00:47 „Go3“ pasiūlymas tinklalaidės „Tik į priekį“ žiūrovams

01:11 Kaip atrodo eilinė Justinos diena?

04:15 Sunkumai aktorystėje, Justinos pradžia aktorystėje

07:58 Nematoma profesijos pusė, Justinos kelias televizijoje

12:20 Ko reikia sėkmingam aktoriui?

13:43 Kaip aktoriai jautėsi, kai Ukrainoje prasidėjo karas?

14:58 Sunkusis etapas Justinos gyvenime

16:53 Pagalbos ieškojimas, emocinė sveikata

19:30 Justinos santykiai su Ignu Grinevičiumi

22:20 Toksiški santykiai: kaip elgtis?

29:04 Vienas kito klausymas

Naujos kartos televizija „Go3“ tinklalaidės „Tik į priekį“ žiūrovams suteikia galimybę prenumeruoti „Go3“ TV+Filmai paketą mėnesiui tik už 1 Eur* (standartinė TV+ Filmai paketo kaina – 11.99 Eur/mėn.).

REKLAMA
REKLAMA

Kuponas gali būti panaudotas užsakymo procese arba specialiame kupono aktyvavimo puslapyje https://go3.lt/subscriber/voucher?code=tik1

Kuponas galioja iki gegužės 31 d. tik naujiems „Go3“ klientams.

Nuo didžiausių ir skaudžiausių gyvenimo pamokų iki dar niekur nepasakotų paslapčių, nuoširdaus juoko ir ateities svajonių – tokia yra naujoji tinklalaidė „Tik į priekį“, kurią vedą Ąžuolas Misiukevičius. Vieniems tai taps tikru įkvėpimo šaltiniu, o kitiems – maloniu savaitgalio praleidimo būdu.

Tinklalaidė „Tik į priekį“ – kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų