Jurgis Didžiulis koncertuos su baltarusių maištininkais „Krambambulya“

Socialinėms idėjoms ir naujiems bendradarbiavimams atviras Jurgis Didžiulis ruošiasi naujam iššūkiui! Kitą savaitę jis prisijungs prie vienos populiariausių baltarusių grupių „Krambambulya“ ir sugros jų albumo „Čirvony štral“ („Raudonasis spindulys“) pristatymo koncerte, lapkričio 7 dieną vyksiačiame Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

„Man bus didžiulė garbė dirbti su grupe, kuri tiki transformacine muzikos galia ir dirba tokiose sąlygose kaip Baltarusijos režimas. Taip pat bus smagu juos pamokyti savo meno skleidimo taktikos“, – bendradarbiavimu neabejojo dainininkas Jurgis Didžiulis.

Jurgis Didžiulis nusprendė prisijungti prie „Krambambulya“ koncerto sutapus jo ir baltarusių pažiūroms. Aktyvią socialinę poziciją turintys „Krambambulya“ muzikantai iškelia Baltarusijos problemas, todėl jų pasirodymai jau kelerius metus yra uždrausti gimtojoje šalyje. Tuo tarpu „Reanimacijos“ projektą įgyvendinantis Jurgis Didžiulis groja vietose, kuriose nebūtinai finansiškai apsimoka, tačiau verta pasirodyti ir atkreipti publikos dėmesį į aktualius visuomeninius įvykius.

REKLAMA

Prieš kelias savaites Jurgis Didžiulis pristatė savo naują dvigubą radijo singlą „Just Breathe / Ne savo daina (Kodėl?)“. Jo albumas „Intro/Extro“ šį mėnesį pasirodė „Spotify“ platformoje. Jurgis Didžiulis ypatingą reikšmę teikia visuomeninėms idėjoms ir yra nusiteikęs paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą. Besidalindamas savo albumu dainininkas ragina žmones sąmoningai už muziką atsiskaityti pagal savo norus ir galimybes.

Lapkričio 7 dieną Vilniuje vyksiantį „Krambambulya“ koncertą stebės daugiausia iš Baltarusijos atvykę klausytojai, tačiau prie jų prisijungs ir keli šimtai lietuvių. 2012 metais pristatydama savo ankstesnį albumą Vilniuje „Krambambulya“ tąkart surengė net tris iš eilės koncertus menų fabrike „Loftas“. Baltarusių muzikantai žada, kad naujasis jų albumas „Čirvony štral“ bus paskutinis grupės biografijoje, tačiau koncertinės veiklos nutraukti neketina ir toliau išliks muzikos partizanais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų