Jonatano fanės verčia sunerimti: išplūdo ir Miglę Pivoriūnaitę

Kaip ir buvo tikėtasi, po „X Faktoriaus“ dalyvio Jonatano iškritimo iš projekto, internete kilo skandalas. Didžiausios atlikėjo gerbėjos, tikriausiai pamanę, kad niekada jo daugiau nebepamatys, sukėlė aršiausių komentarų bangą.

56

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Jonatano fanės Miglei Pivoriūnaitei neleidžia atsipūsti
 

Dauguma jų verkė tiek, kad visą naktį negalėjo užmigti ir „Facebook“ dalijosi naujai sužibusios žvaigždės nuotraukomis bei gana baugiomis žinutėmis.

„Sorry, jei su niekuo nebendrausiu, nedalyvausiu pamokose, treniruotėj ar kažkur kitur. Niekas nesupranta, kad aš jį palaikau ne dėl grožio. Balsas... Svarbiausia balsas. Ai, žodžiu, aš paką. Tiesiog guli vidury kambario ir klyki ne savu balsu... O taip... Gera“, – baugią žinutę iliustruodama tablečių bei šautuvų paveikslėliais apmaudą liejanti nepilnametė.

Ir tai tikrai nėra vienintelė išsižioti priverčianti žinutė internete. Mergaitės dėl žavingo tamsiaplaukio tiesiog pašėlo! Grasinimų sulaukė ir po įnirtingos dvikovos projekte pasilikusi Miglė Pivoriūnaitė. 

Reaguodama į šią Jonatano gerbėjos žinutę, projekto dalyvė socialinėje erdvėje, reikšdama padėką gerbėjams, įliejo ir šiek tiek sarkazmo: 

„Labai, labai visiems ačiū už palaikymą ir tikėjimą, kad galiu dar geriau. Vakar vakaras buvo tikras išbandymas man ir Jonatanui. Labai noriu „padėkoti“ tau Viktorija, kad esi taktiška ir mandagi panelė, valio sakau tau. O savo tikriesiems fanams sakau – myliu ir susitiksime kitą sekmadienį. Jonatanai – tu man nugalėtojas, – savo „Facebook“ puslapyje rašė Miglė Pivoriūnaitė.


Rašyti komentarą...
A
Aris
2016-01-26 01:02:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei Domas iveiks ta savo jaudinimasi scenoje ir susikaustyma tai jis ir turi laimėti X faktoriu nes tik vienas kuris ir groti moka ir dainas kuria o kiti tik kitus pamėgdžioja ypač nepatinka Thomas jau tokio pamaivos tai dar nemates kaip merga kokia.
Atsakyti
-2

I
I
2016-01-25 17:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
.
Atsakyti
0

E
Emma
2016-01-26 19:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam jis patinka???? Man tai ne. Migle nisipelne eit i finala!!!! Baikit jus to Jonatano fanai taip elgtis. Ar jums butu malonu jei su jumis tai elgtusi kaip jus eitumet i x faktoriu ir iskristu koks durnu mergu numyletinis???? Ir siaip teisejai isrinko Migle reiskias ji geriau dainuoja!!!!! Dainininkai nerenkami pagal grozi PAMIRSKIT!!! Jie renkami del gero balso!!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų