Jogaila ir Indrė Morkūnai susilaukė dukrelės: kol kas – lengvas kosmosas

Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas (42) ir TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė (26) susilaukė pirmagimio. Džiugią naujieną tv3.lt naujienų ir pramogų portalui patvirtino Jogaila Morkūnas, pripažinęs, kad jaučiasi „kaip kosmose“.

49

„Trečiadienio vidudienį gimė mergaitė. Viskas labai gražu, visi laimingi. Mama jaučiasi labai gerai, nes viskas vyko dinamiškai, mergytė pilve neužsibuvo“, - pasakojo tėtis. Pramogų pasaulio pora jau spėjo mažylei išrinkti vardą – ją pavadins Marija.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: kad ir ką darytum, reikia daryti nuoširdžiai

„Kaip ir visi jauni tėvai, vardą svarstėme kartu. Žinokite, man dar kol kas yra lengvas kosmosas, nes vaikas atrodo kaip ufonautas“, - pokštaudamas pasakojo J. Morkūnas, ilgai negalėjęs pasidžiaugti naujagimiu, nes turėjo skubėti į renginį.

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metų vestuvės: aukso žiedus sumainė laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė ir Jogaila Morkūnas

Apie tai, kad vasarą susituokusi pora laukia šeimos pagausėjimo, buvo paskelbta gruodžio mėnesį. Visgi Jogaila Morkūnas turi patirties, nes su pirmąja pianiste Audra Budryte turi 16-metį sūnų. Indrei Kavaliauskaitei – Morkūnienei tai pirmas vaikas, tačiau ji viso nėštumo metu jautėsi puikiai ir uoliai dirbo – vedė tautinių šokių projektą „Kadagys“.

 


Rašyti komentarą...
A
Akvilė
2016-03-16 18:46:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaajeeee... Gimė vaikelis, o tėtis išskuba vesti renginio.. Suprasčiau, jei būtų nespėjęs grįžti iki gimimo (kartais to nesuplanuosi), bet dabar..
Atsakyti
0

e
ei ubage
2016-03-16 20:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
raseiva,ka reiskia 'lengvas kosmosas' ar cia toks didelis noras pasirodyti,kad esi silpnaprotis?
Atsakyti
0

I
Irena
2016-03-16 20:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su pirmąją pianiste :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų