Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar cia ji taip galvoja, kad jai kazkas kazko pavydi?
Na, ją galima pagirti vien už tai, kad ji yra labai pozityvi.
Tačiau jos pokalbių temos vien skudurai ir blizgučiai. Ir pagyros. Daug pagyrų. Labai paviršutiniška ir erudicija toli gražu neblizga. Nepatinka man tokie žmonės, neįdomūs jie.
Tačiau jos optimizmo galima pavydėti.
Buvau susitikime su Joana -tai pozityvumo,geros energijos,aktyvumo,nuoširdumo....- Bomba!!!
Labai smalsu pasidarė ,kas tas Kauno gražuolis?
@Sena Kaunietė, miręs jau bus.
Sportas, bendravimas, graži aplinka ir gera nuotaika visada visiems prailgina gyvenimą. Niekam nesinori klausytis svetimų bėdų, problemų, dejonių. Smagu, nes Joana tą supranta ir jos pastangos duoda rezultatus.
Man šita moteris,bravo.Tikra šaunuolė!
Baisi boba...
@Nnn Girias ir girias, nebesusitupes, użuojauta jos vyrui
@Nnn Bet pozityvi, ir būna baisesnių.
Panaši į bulvę pragertu ir prarūkytu balsu, aktyvumas peraugęs į įkyrumą, bobelė matyt veidrodžius išmetė, jei giriasi išvaizda. Laižytojai tik nelokit, kad rašau iš pavydo, dėl manęs ji gali būti ir kokio karaliaus tualetų karalienė, man vienodai, tiesiog pastebėjimas iš šono, nes šita būtybė kažkuo atgrąsi man. O jūs galite ją mylėti, garbinti ir kelti, kaip mėšlą ant šakių. Sėkmės.
Energijos, matyt, poniai nestinga, tačiau atmintis šlubuoja: Albinas yra trečiasis Joanos vyras. Su pirmuoju (gražuoliu) susilaukė sūnaus, su antruoju (kuris užmirštas norom ar ne) taip pat turi sūnų. Taigi...
@Smegenų vingis kad sūnus sėdi už grotų nesigiria , nesigiria ir už ką...
Nu tai pirmasis vyras tikras debilas,ženytis jam geriau rekėjo su kumele kažkur krūmyne, bet jau lipt ant tokios neduok DIEVE. antras tai jau stimpantis asilas/iš fimo 12kėdžių/
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų