• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visada besišypsanti, ryški ir kupina energijos Joana Bartaškienė į „Pasikalbėkim“ studiją įskriejo lyg uraganas. Nors aktyvaus sporto entuziastei jau 74-eri, Joana savo veiklomis, idėjomis ir užimtumu lenkia ne vieną jaunesnę moterį. Iš kur garsioji kaunietė semiasi tiek jėgų ir kas yra pagrindinis jos optimizmo šaltinis? Ar būna dienų, kai Joana pavargsta ar pradeda kuo nors skųstis?

Visada besišypsanti, ryški ir kupina energijos Joana Bartaškienė į „Pasikalbėkim“ studiją įskriejo lyg uraganas. Nors aktyvaus sporto entuziastei jau 74-eri, Joana savo veiklomis, idėjomis ir užimtumu lenkia ne vieną jaunesnę moterį. Iš kur garsioji kaunietė semiasi tiek jėgų ir kas yra pagrindinis jos optimizmo šaltinis? Ar būna dienų, kai Joana pavargsta ar pradeda kuo nors skųstis?

REKLAMA

„Pati kartais pagalvoju, kad niekad nemaniau, jog būsiu tokia aktyvi iki tokių metų, kiek dabar esu sulaukus ir kad mano moterys, su kuriomis sportuoju, bus dar vyresnės ir net gražesnės už mane! Tai dabar jau aš nusiteikusi, kad dar mažiausiai dešimt metų, jei tik Aukščiausiasis leis, tikrai toliau dirbsiu, nes turiu labai didelį būrį moterų, kurių amžiaus kontingentas nuo 55-erių iki 85-erių metų“, – šypsodamasi sako Joana.  

O kaip jai pavyksta išlaikyti išorinį savo grožį? Ar tam tikrai pakanka tik sporto ir mitybos balanso? Gal visgi prie puikios Joanos išvaizdos yra prisidėję, pavyzdžiui, plastikos chirurgai? Moteris juokiasi, kad yra dalykų, kurių negali pasiūlyti jokie grožio specialistai, nes tai atsinešama su gimimu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš manau, kad turiu stiprią vidinę genetiką. Mano tėvai buvo labai linksmi ir energingi. Štai mama, kad ir labai sunkiai gyveno, niekada nesiskundė. Ji vis sakydavo, kad nereikia skųstis, bet reikia džiaugtis tuo, ką turim. Aš turbūt perėmiau visa tai iš savo mamos, nes irgi dažnai pabrėžiu, kad gyvenimas juk toks gražus ir jeigu kažkas blogai, tai niekas nenori to žinoti. Visada išgyvensim blogus dalykus - jei ne šiandien, tai rytoj, o gal po savaitės ar mėnesio. Aš taip motyvuoju ir kitus žmones, kai važinėju po Lietuvą. Mano visą gyvenimą buvo toks pasakymas: geriau man tegul pavydi, nei manęs pagaili“, – pasakoja Joana.  

REKLAMA

Santuokoje jaučiasi karaliene

O ar tokia pat filosofija vadovaujasi ir jos sutuoktinis? Juk dažnai sakoma, kad šalia stiprios moters ištverti gali ne kiekvienas vyras. Joana tikina, kad per 34-erius santuokos metus su Albinu nė karto nepagalvojo, kad būtų suklydusi, nes jis taip pat labai pozityvus. Maža to, visą šį laiką ji jaučiasi tikra karaliene.

 „Už mane vyras dešimt metų vyresnis, bet, kaip mano draugės sako, tikrai nepagalvotum, nes ir jaunai atrodo, ir yra labai energingas. Albinas baliuose mėgsta būti aktyvus ir visada yra kompanijos siela, nors šiemet jam sukaks 84-eri metai. Jis niekada nepasiskundė, kad kažkur skauda, nes jeigu aš negaliu sirgti, tai ir jis negali“, – juokiasi Joana. 

REKLAMA
REKLAMA

Moteris neslepia, kad bėgantis laikas keičia ne tik kūną, tačiau ir jausmus. Meilė tampa kitokia, bet tai nereiškia, kad brandžiame amžiuje nelieka aistros ar intymumo. 

 „Jaunimas tai nesuprastų, nes jie galvoja, kad jeigu jau čia tiek metų mums, tai nei „zegso“, nei sekso nereikia. Bet aš pasakysiu taip – senoviniai vyrai ženkliai kitokie. Dabar paklausau kai kurių, tai jie nieko neįsivaizduoja be visokių tablečių, o mes gyvenime neturėjom to, nors vyrui buvo ir 70-imt, ir daugiau metų. Akys nesensta ir tie norai visada lieka, o mes moterys juk visad jaunos ir nepamirškim to“, – kvatodamasi sako Joana.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmoji santuoka

Pokalbio metu ji prasitarė, kad Albinas yra antras vyras. Pirmąsyk moteris ryžosi paatvirauti, kodėl iširo ankstesnė santuoka ir kad gyvenimas su vienu gražiausių Kauno vyrų buvo nelengvas išbandymas. 

Filmavimo metu Joana pasidžiaugė savo vaikais, anūkais ir proanūkiais, kurie puikiai sutaria su Albinu. O dėl ko labiausiai džiaugiasi jos vyras, kai grįžta namo? Ko moteris dar nėra išbandžiusi, bet jau įspėjo sutuoktinį, kad taip gali įvykti?

REKLAMA

Į studiją Joana atsinešė krepšelį, kuriame buvo nemažai jai svarbių daiktų. Vienas jų susijęs su garsiuoju šokėju Deividu Meškausku. Taigi kokia istorija juos gyvenime susiejo?

Visą pokalbį su Joana Bartaškiene žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Jus is pavydo taip rasote. Joana nuostabi moteris- pozityvi , visada su sypsena, linksma, energinga, sportiska. Pavyzdys daugeliui . O ka jai suprasti? Kad tokiuose metuose reikia buti susiraukus, ir buti nepatenkintai, ar ka? Tada jau pagal jus subtends bus.CIA jau toks poziuris pilku zmoniu- 70 metu tai jau viskas. Gyvenu Anglijoje- cia 90 metes vos paeina, bet pasitempusios, lupytes padazytos, nagai nulakuoti.
Ponia Adamkiene- isskirtinis variantas, Tokiu net nera ir nebus moteru auksto lygio. Tokios kitos Joanos atsiprasau, bet taip pat nera. Nepavydekite.
Saunuole Joana, atsimenu jus is studiju laiku, nepasikeitus visai. Grazi kaip ir tada pries 20 metu…
O aš esu viena gražiausiu Vilniaus moterų.
Zigalo ieskau turtingu senuciu
Zigalo ieskau turtingu senuciu
Kas ta senute jei turtinga ir vienisa galim susipazint.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų