Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
30
Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Praėjus Kūčioms ir Kalėdoms, daugelis ima šturmuoti prekybos centrus ir sukti galvą apie kitą netrukus ateisiančią šventę – Naujųjų metų vakarėlį. Vieni šią šventę laiko pervertinta, o kiti – trankiausiu ir įspūdingiausiu metų vakarėliu.

30

Praėjus Kūčioms ir Kalėdoms, daugelis ima šturmuoti prekybos centrus ir sukti galvą apie kitą netrukus ateisiančią šventę – Naujųjų metų vakarėlį. Vieni šią šventę laiko pervertinta, o kiti – trankiausiu ir įspūdingiausiu metų vakarėliu.

REKLAMA

Vis dėlto ne vienam tikru galvos skausmu tampa klausimas, kaip gi reikėtų per šį vakarėlį pasipuošti šiemet? Naujo „Power Hit Radio“ podcasto „Sako, dabar tai madinga“ svečias stilistas Joringis Šatas nusprendė kiek palengvinti visų dalią, ir atskleisti, kaip nustebinti būtų galima šiemet.

Jei šiemet sulaukėte kvietimo į vakarėlį, labai gali būti, kad ant jo užrašytas ir reikalingas aprangos kodas. Stilistas J. Šatas įvardijo, ko reikalauja kiekvienas iš populiariausių aprangos kodų.

REKLAMA

Black tie/met gala – aprangos kodas, reikalaujantis pasitempimo ir prabangaus vakarinio įvaizdžio. Tai negali būti džinsai, ar kažkoks kasdienis tavo kostiumas. Tai dažniausiai turi būti smokingas bei suknelės, siekiančios žemę, dengiančios tam tikras kūno vietas. Vėlgi, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kur tas renginys vyksta, apie ką jis yra. Jei tai Vienos pokylis, vykstantis Rotušėje ar Valdovų rūmuose, tu rengiesi vieną, bet jei eini į muzikos apdovanojimus, į „black tie“ gali pažiūrėti kitaip, ieškoti kažkokių įdomesnių sprendimų“, – sakė stilistas.

REKLAMA
REKLAMA

Kokteilinis aprangos kodas, anot stilisto, yra kiek laisvesnis, tačiau taip pat reikalaujantis puošnumo. Vis dėlto moterys čia gali pasipuošti ir kiek seksualiau. Smart casual aprangos kodas – tiesiog tvarkingas įvaizdis, kurį galima visaip interpretuoti. Stilisto teigimu, čia gali atsirasti ir kasdieniškų detalių.

„Svarbiausia, reikia supratimo ir pagarbos, ir laikytis to aprangos kodo, nes juos žmonės rašo ne veltui“ – sako Joringis pridėdamas, kad jei žmogus ketina vis dėlto ant kvietimo užrašyto aprangos kodo nepaisyti, į tokią šventę jam geriau net neiti. 

Tokiu atveju, parodoma nepagarba organizatoriams: „Jeigu kiekvienai šventei, į kurią eini, neskiri laiko arba neturi jai noro, tai geriau tada neiti, nei ateiti bet kaip“.

Taip pat J. Šatas įvardijo, ką tiksliai rengtis tiems, kurie Naujuosius ketina sutikti klube. Stilistas atskleidė, kaip, jo manymu, čia puoštis turėtų mergina: „Manau, kad Nauji metai yra tokia blizgi šventė, kur niekada neprašausi su blizgučiais. Blizganti suknelė, arba, kas labai madinga merginoms, plačios kelnės, blizganti palaidinė, aukštakulniai, gražiai sutvarkyti plaukai, tvarkingi nagai, gali būti ir lengvas makiažas.“

REKLAMA
REKLAMA

Joringis atkreipė dėmesį ir į vieną dažnai pasikartojančią klaidą. „Dažnai pas mus apie įvaizdį galvojama, kad tai yra tik suknelė ar kostiumas, ir tai yra viskas – aš jau gerai atrodau. Ne. Tu gali būti su gražiausia suknele, bet neplauta galva, ir niekas jau nebežiūrės į tavo suknelę“, – primena jis.

Vaikinai, anot stilisto, per Naujuosius gali būti ir kiek mažiau ryškūs, nei merginos.  „Kartais užtenka tų pačių baltų marškinių, juodų kelnių, ir viskas. Tada, jeigu eini su mergina, ji tampa tavo akcentu“, – teigė Joringas.

Tiesa, tai – ne vienintelis būdas, kaip vyrai gali sublizgėti per Naujuosius. „Labai madingi golfai – jie tikrai sukuria tokį tvarkingą įvaizdį. Vėlgi, tvarkingi, nuvalyti batai, išlyginti drabužiai, tvarkinga šukuosena, geresni kvepalai, ir tas tavo įvaizdis taps šventinis ir tinkamas. Nereikia kažko ieškoti ir išradinėti dviračio, nes jo ant neišrasi antrąkart. Bet tiesiog elementari tvarka ir higiena sukuria tau gerą įvaizdį“, – sakė jis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų