Rašyti komentarą...
Vartoja angliskai iskraipytus zodzius vezinodami kokioje situacijoje jie vartojimi. jie nekakti, nes negavi issilavinimo. tevai kalti.
Skaitau komentarus ir malonu matyt, kiek daug žmonių palaiko komentarus, kuriuose kritikuojamas lietuvių kalbos iškraipymas prikišant "anglybiu".
Reiškia mūsų kalba neišnyks. Reiškia tokių kaip ta moliūgėlis yra mažuma. Bent kol kas.
Labai jau susireikšminusi ir tiek.
Reikėtų nusileisti ant žemės...
Taigi prie ko jie kabinesis pareigunai prieis prie chuliganų reiks darbuotis grumtis nepaklus antrankius iskart uzdes o cia begedziai taikius zmones visų gerbemus ir zinomus puola reikia juk parodit kas per dyrnių laivas Lietuvelę vakdo
Koke ji zvaigzde kas jai ten vertintoje pastate x faktori?vaikstai debiliskai apsirengus mentai galvoja kas ta kause nu ir patikrino bet pamate ka ale JAZZU :))))))))
Ji yra labai susireksminusi. Vienu zodziu, pamaiva ir demesio trokstanti kaimiete
Visi komentarai ne i temą!!!! Šiaip mentai visada perdaug sau leido,net per "farus"matom kaip dažnai perlenkia lazdą lygioj vietoj. Čia irgi perlenkė. Su savo telefais manau neturi teisės nieko fotkint. Jeigu reikia-oficialiai suraso protokolą. Įdomu kaip pasiaiškins dabar,ir ar išvis pasiaiškins..
@Iksas Manai kad taip ir buvo?
Nei jie fotkino nei ką . Čia tos mergičkos triukas.
Jau tokios žvaigždės tiesiog ir parke žyba daugiau nei policininkų laipsnio žvaigždės juoigdariai kaškas ne taip Ždezu visata pučia burbulą bamba Lietuvos komisijoje ir tokia karalienė pamaiva bežionės gestais nereik keltis aukštai gali kristi žemai nieko tokio ten nebuvo tik reklamos nori ale karaliene
@Laima Joks pareigūnas neturi teisės fotografuoti asmens dokumentų . Nemanau kad pareigūnai taip piktnaudziautų savo tarnybine padėtimi.
Jai pastebėjot, jinai ant krūtinės išsitatiuravusi visareginčia akį . Tai visuotinės pasaulinės valdžios simbolis. Jis yra iliuminatų simbolis.
Ta mergaitė arba nežino to simbolio reikšmės, arba iš tiesų yra satanistė. (Iliuminatai liuciferio garbintojai, o liuciferis ištremtas į pragarą tapo Šėtonu).
Tai labiausiai paplitusi tatuiruotė JAV kalėjimuose.
Ją tatiuruojasi baltaodžiai kaliniai ant kaklo.
@Vidas Tom Geras pastebėjimas
Uai uai dive koke varkšelė
Į viršų