Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
22
Jazzu (nuotr. TV3)

Pastarosios savaitės vienai ryškiausių ir talentingiausių šalies atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo išties įsimintinos.

22

Pastarosios savaitės vienai ryškiausių ir talentingiausių šalies atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo išties įsimintinos.

REKLAMA

Pristatydama naujausią savo pasaulinio lygio dainą „Wild“ garsi dainininkė netikėtai susidūrė ir su pavydo bei nepagrįsto pykčio banga. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“, kuri nuo šiol rodoma šeštadienio vakarais, Jazzu atvėrė ne tik savo naujojo restorano Anykščiuose duris, bet ir širdį.

Viena populiariausių ir geriausiai apmokamų šalies dainininkių Justė Arlauskaitė-Jazzu vos prieš savaitę muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. buvo įvertinta kaip metų atlikėja, tačiau moteris atvira – populiarumas kartu su savimi atneša ir didelių emocinį išbandymų, kuriuos pakelti gali toli gražu ne kiekvienas.

REKLAMA

Justė – ne iš tų, kuriems populiarumas ir pripažinimas – tik savimeilės paglostymas, savo platformą ji nori išnaudoti ir diskusijoms visuomenei svarbiomis temomis. Deja, neretai į diskusiją įsitraukia ir tie, kurie, atrodo, visai neįsigilinę į tematiką puola drabstytis pykčiu ir pagieža. Nors Justę tai skaudina, ji neketina tylėti.

„Vietoj to, kad aš kurčiau dainas, dovanočiau gėrį, aš mėnesį kratausi ir bijau išeiti į gatvę. Bet aš nesiruošiu keistis ir mano pasisakymai ir toliau bus aštrūs, neketinu visko vynioti į vatą“, - apie žiniasklaidoje vis įsižiebiančius skandalus jau šiandien laidoje „Raudonas kilimas“ prabils Justė.

Pasukus skirtingais keliais su ilgamečiu scenos partneriu Leonu Somovu, Justei atsivėrė naujos  galimybės muzikinėje karjeroje. Moteris pasakoja, pagaliau pajutusi pilnavertę laisvę gyventi ir kurti.

„Aš niekad nebuvau savame kiaute, visada mačiau žmones ir kūriau dėl jų, niekad negyvenau tik dėl savęs. Tačiau kai tapau labai populiari, tuomet kažkas pasikeitė, ir pajutau, kad yra laikas šnekėtis su žmonėmis iš esmės, o ne tik būti glamūrine diva ant viršelio žurnalo. Aš to nenoriu“, - laidoje „Raudonas kilimas“ kalbės Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA

Neseniai pasaulinio lygio dainą bei jos klipą pristačiusi Justė užtikrintai žengia į tarptautinį pripažinimą, tačiau nepaisant visų karjeros pasiekimų, žinoma moteris labiausiai džiaugiasi visagale meile, kuri tarp jos ir gyvenimo draugo, verslininko Donato Ivanausko gyvuoja jau kelis metus.

„Manau, man reikėjo visų tų, kad ir nevisai vykusių, santykių, jog suprast, kas gyvenime teisinga. Galbūt kažkam aš buvau blogiausia moteris, o man tas kažkas – blogiausias vyras, tačiau ateina laikas, kai sutinki TĄ žmogų, kurį, atrodo, pažįsti 100 metų, tačiau kiekvieną dieną jautiesi, kaip ką tik įsimylėjęs“, - jautriame pasakojime kalbės Justė.

Jau trečius metus romantiškus jausmus puoselėjanti pora tikra – kartu jie nori ne tik pažinti pasaulį, keliauti, kurti, bet ir sukurti šeimą. „Aš žiūriu į Donatą ir matau, kaip atrodys mūsų vaikai“, - sakys Justė ir pridės, jog jiedu su Donatu jau žino, kokios bus jų vestuvės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų