Jaunas bulgaras „Eurovizijoje“ glemžiasi šlovę: dedama daug vilčių

Šiemet „Eurovizijos“ dainų konkurse Bulgarijai pergalę parvežti sieks Kristianas Kostovas. Kokia šio vaikino istorija ir kodėl šaliai atstovauti pasirinktas būtent jis?

19

Kristianas gimė 2000-ųjų metų kovo 15-ą dieną Rusijos sostinėje Maskvoje.

Septyniolikmetis dainininkas jau žinomas Bulgarijos pop muzikos gerbėjams. Jis buvo „Vaikų balsas: Rusija“ finalistas, o „X faktoriuje“ užėmė antrą vietą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bulgarijos atstovas „Eurovizijoje“: iš jauno vaikino tikimasi daug

Pasirodymai televizijoje pavertė jį viešu žmogumi, o visai neseniai su muzikos įrašų kompanija „Virginia Records“ Kristianas pasirašė kontraktą.

Jis taps pirmuoju 21 amžiuje gimusiu žmogumi, kuris dalyvaus „Eurovizijos“ dainų konkurse.

2017-ųjų kovo 13-ą dieną oficialiai paskelbta, kad po balsų susumavimo „Eurovizijoje“ Bulgarijai atstovaus Kristianas Kostovas.

Jis atliks Borislavo Milanovo ir Joacimo Bo Perssono kurtą dainą „Beautiful Mess“. Tai išskirtinė, įdomi ir sentimentalią žinutę siunčianti daina, pačiam atlikėjui reiškianti labai daug.

Šansai, kad šį kartą pergalę nuskins Bulgarija yra 5:1.

„Eurovizijoje“ Bulgarija dalyvavo 10 kartų. Pirmasis šalies pasirodymas įvyko 2005-iais. Nors niekada nelaimėjo, arčiausiai pergalės 2007-iais buvo Elitsa Todorova, kai daina „Water“ užėmė 5-ą vietą.

REKLAMA

Nuo tada, kai atsirado pusfinaliai, tiesioginėje renginio finalinio vakaro transliacijoje jie pasirodė tik 2007-iais.

Pagrindinė „Eurovizijos“ dainų konkurso transliacija šiemet vyks šeštadienį, gegužės 13-ą dieną, o pusfinaliai – gegužės 9-ą ir 11-ą dienomis.

Tarptautiniame parodų centre Kijeve, Ukrainoje jau repetuoja daugelio šalių atstovai. Pernai metų nugalėtoja Jamala taip pat pasirodys tuomet, kai reikės įteikti apdovanojimo statulėlę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų