Jaudulio G. ir A. Žemaičių vestuvėse neslėpusi S. Žutautienė įvertino jų santykius

Saulėtą ir šiltą šeštadienį aukso žiedus antrąjį kartą sumainė „TV Pagalbos“ prodiuseris Andrius Žemaitis ir žurnalistė Gerda Žemaitė. Pirmąjį „taip“ vienas kitam pora ištarė balandžio 19-ąją egzotiškame krašte – Tailande. Šiandien sutuoktiniai iškėlė vestuves Gerdos gimtinėje – Marijampolėje.

65

Pasveikinti ir palinkėti laimės jaunavedžiams atvyko dešimtys nuotaikingai nusiteikusių ir išsipuošusių svečių, kurie atkeliavo iš visų Lietuvos kampelių. Vestuvėse dalyvavo Gerdos ir Andriaus šeima bei patys artimiausi bičiuliai, o tarp jų ir „TV Pagalboje“ dirbanti Sandra Žutautienė.

Žinoma moteris ypatingą savo draugų dieną neslėpė jaudulio ir linkėjo jiems meilės, santarvės bei šeimos pagausėjimo.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda ir Andrius Žemaičiai antrąjį „taip“ taria Marijampolėje

„Iš tikrųjų jaudintis pradėjau jau nuo vakar, taip gavosi natūraliai. Atrodo, kad pati tekėčiau. Aš ir jiems pasakiau, kadangi mes bendraujame ne tik darbinėje aplinkoje, kad už juos džiaugiuosi labai nuoširdžiai. Galiu pasakyti, kad Andrių tokį laimingą matau pirmą kartą. Aš jam taip ir pasakiau. Tiesą sakant, aš už jį dar labiau džiaugiuosi, nei už Gerdą. Tai, kad Gerda laiminga – aš jau ir prieš tai mačiau, o Andrius santūresnis. Šis įvykis buvo seniai lauktas“, - pasakojo TV3 televizijos veidas.

Paklausta ar Andriaus ir Gerdos draugystės pradžioje ji matė atsirandančias kibirkštėles, Sandra linksmai nusišypso: „Mačiau. Tikrai mačiau. Aš asmeniškai tai labiau mačiau iš Andriaus. Nors jis yra ramesnis, rodo mažiau emocijų – aš sugebėjau tai pastebėti. Gerda yra atviresnė, jei ji jaučiasi laiminga ar pikta, tai parodo. O Andrius yra gana užsisklendęs savyje, tačiau matėsi, kad jis yra neabejingas jai. Kaip jis į ją žiūri, kaip paima už rankos kokiame nors renginyje. Dar pačioje draugystės pradžioje aš Gerdai pasakiau, kad labai matosi, jog Andrius ją labai myli“, - draugų ir kolegų laime džiaugėsi ji.

Pati ne vienerius metu santuokoje gyvenanti Sandra tiki, kad ką tik aukso žiedus sumainiusiai porai gyvenimas susiklostys puikiai, tačiau turi jiems patarimą.

REKLAMA

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerdą Žemaitę įspūdingu nuotakos makiažu papuošė sesuo

„Turiu taisyklę, kurią visai neseniai atradau, nors esu susituokusi jau daug metų, kad santykiuose reikia ne tik mylėti ar gerbti vienas kitą, tačiau yra būtina kalbėtis. Šis paprastas patarimas išsprendžia labai daug kivirčų ir sustiprina santykius. Kartais per tylėjimą galima netyčia prarasti taip mylimą žmogų“, - tikino Sandra.

Paklausta, ar norėtų, ką nors palinkėti jaunavedžiams, S. Žutautienė kelias sekundes pagalvojo ir tarė: „Linkiu jiems kalbėtis, kad nenustotų mylėti vienas kito. Ir taip pat, kad po maždaug pusantrų metų jie abu sulauktų taip stipriai laukiamos dukros, nes žinau, kad jie norėtų mergytės.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų