J. Valančiūnas prisipažino bijantis nepilnamečių prostitučių

Ši savaitė Lietuvoje Jonui  Valančiūnuijau paskutinė. Greitai  krepšininkas paliks namus,  draugus, Aukštaitijos ežerus  bei  mamą Danutę, skris į Ameriką ir pradės savąją žvaigždės karjerą NBA.

„Bandau praleisti kuo daugiau laiko su šeima, draugais. Mėgaujuosi atostogomis, kurias nusprendžiau praleisti Lietuvoje“, – LNK laidai „Karamelinės naujienos“ šio pirmadienio vakarą 20.55 val. pasakos Jonas Valančiūnas.

Krepšininką graužia nerimas, kad jau labai greitai vienui vienas atsidurs už tūkstančių kilometrų. Juk neseniai Jonas sužinojo: svajonių šalyje  jo laukia ne tik pelningi kontraktai ir karjera, bet ir  baisūs pavojai. Gudrios moterys, nepilnametės  prostitutės, patyrę pinigų kaulytojai, niekam tikę investuotojai ir, žinoma, narkotikų  platintojai. Visi tik ir tyko, kol į jų pinkles  paklius koks žalias milijonierius.

„Tiesiog taip būna, kad merginos gaudo krepšininkus, laukia jų viešbutyje. Per jas galima atsidurti ir už grotų. Nes būna tokių atvejų, kad parodo suklastotą asmens dokumentą ir paaiškėja, kad ji iš tiesų yra nepilnametė. O tada jau prasideda visokie šantažavimai, pinigų kaulinimas ir t.t.“, – apie galimus pavojus už Atlanto pasakojo J. Valančiūnas.

Apie tokias ir dar didesnes Amerikos  blogybes Jonas išgirdo tada, kai  buvo nuvykęs į  NBA organizuojamą naujokų stovyklą. Joje garsiausi pasaulio krepšininkai  jaunosioms žvaigždėms visiškai slapta  pasakojo  siaubingas savo patirtis.  Vienas  liko be pinigų. Antras – neišlenda iš teismų. O trečias niekaip neišsimoka jį šantažuojančioms merginoms.

Paskutinis Jono Valančiūno interviu prieš kelionę į Torontą specialiai LNK „Karamelinėms naujienoms" pirmadienio vakarą 20.55 val. per LNK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų