Visai neseniai internetas mirgėjo nuo gandų, kad jis susitikinėja su Scarlett Johansson ir spėlionių, ar aktorė January Jones laukiasi savo buvusiojo mylimojo, žymaus JAV komiko Jasono Sudeikio kūdikio. Vėliau, kai kalbos nurimo, J. Sudeikį jau buvo spėta supiršti su Jennifer Aniston, nes kažkas prasitarė, jog naujausio savo filmo „Kaip atsikratyti boso?“ (jo premjera Lietuvoje numatoma jau kitą savaitgalį) filmavimo aikštelėje jiedu elgėsi „itin lipšniai“. Tuo tarpu kita Holivudo žvaigždė Eva Mendes, neseniai viename interviu pareiškusi, jog ją labiausiai jaudina vyrai su geru humoro jausmu, panašu, tokį ir surado.

E.Mendes ir J.Sudeikis jau ne pirmą kartą pastebimi vaikščiojantys apsikabinę bei romantiškai vakarieniaujantys žvakių šviesoje.   Kitą vakarą sensacijų ištroškę paparacai jau tykojo prie vieno Niujorko restorano, kuriame vakarieniavo ne tik naujoji Holivudo porelė, bet ir komedijos „Kaip nužudyti bosą?“ aktorius ir J.Sudeikio kolega Jasonas Batemanas su žmona. „Buvau prie įėjimo į restoraną, kai E.Mendes ir J.Sudeikis išėjo parūkyti. Jie išties meiliai glaustėsi, Eva vilkėjo jo švarką. Nugirdau tik tiek, kad jiedu gyrėsi, kokia gera komanda yra“, ‒ sakė įvykius matęs lankytojas.

Šiuo metu atostogaujantys aktoriai tikrai gali sau leisti pasilepinti laisve ir vienas kito dėmesiu. Beje, Jasonas Sudeikis šiuo metu ta laisve mėgaujasi tik viena koja, nes turi dalyvauti „Kaip atsikratyti boso?“ premjerose. Gal jis raudonu kilimu žengs jau kartu su E.Mendes?

REKLAMA

Komedija pasakos apie tai, kaip vienintelis dalykas galėtų praskaidrinti nuobodų trijų draugų Niko, Kurto ir Deilo darbą ‒ jei kas į miltus sutrintų jų nepakenčiamus bosus. Išeiti iš darbo vaikinai negali sau leisti, tad kartą išgėrę viena kita taurele per daug ir išklausę buvusio kalinio patarimų, trys draugai sukuria, atrodytų, absoliučiai aiškų planą, kaip atsikratyti savo darbdavių. Tik viskas būtinai turi vykti ne pagal planą...

Beje, jų vadovai taip pat nėra iš kelmo spirti. Tikra kalė, kurią vaidina tamsiaplauke tapusi Jennifer Aniston, vadovėlinio idioto vaidmeniui paskirtas Colinas Farrellas ir totalų psichą vaidinantis Kevinas Spacey. Taip pat filme pamatysime Jasoną Batemaną, Jamie Foxx ir kitus Holivudo grynuolius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų