„Eurovizijos“ konkurse Belgrade Lietuvai atstovausiantis Jeronimas Milius, skirtingai nei dauguma kitų dainų konkurse dalyvavusių mūsų šalies atlikėjų, nešvaisto pinigų nei kelionėms po užsienius, nei vaizdo klipų filmavimams. Jaunuolis net apkarpė jį lydėsiančių asmenų sąrašą.

Jeronimas Milius, „Vakaro žinių“  nuotr.

Išskyrus Latviją, kurioje lankėsi vietos „Eurovizijos“ finale, J.Milius daugiau niekur negastroliavo. Nerengė užsienyje pompastiškų prezentacinių pasirodymų ar vizitų, nesuko prabangaus „eurovizinio“ vaizdo klipo.

„Mes su komanda pasitarėme ir nusprendėme niekur nevažiuoti. Juk nėra įrodyta, kad koncertai ir reklama svečiose šalyse prieš dainų konkursą pateisina lūkesčius. Be to, išvykos į užsienį reikalauja nemažų finansinių išlaidų. Pagalvojome, kad neverta leisti pinigų“, - pasakojo Jeronimas.

Taupymo sumetimais lietuvaičiai nutarė ir „eurovizinio“ vaizdo klipo nefilmuoti. Į Belgradą jie nusiuntė Jeronimo finalo vaizdo įrašą su garso takeliu.

„Kol kas neklausiau šiųmetinių „Eurovizijos“ dalyvių kūrinių. Manau, tam dar bus laiko. Galbūt skrisdamas į Belgradą lėktuve visų dalyvių pasirodymus peržvelgsiu ar jau ten nuvykęs. Dabar stengiuosi nekvaršinti sau galvos, kad išgirdęs nesusikrimsčiau: „O, kokia „faina“ daina... Gal ne tokia gera kaip mano“, - paklaustas, ką mano apie būsimus konkurentus, atviravo J.Milius.

REKLAMA

Drauge su juo ir Lietuvos delegacija į Serbiją vyks tik jo vokalo dėstytojas Povilas Meškėla. Jaunuolį dainavimo meistriškumo mokiusiam Česlovui Gabaliui „Eurovizijos“ pusfinalį, kuriame dainuos Lietuvos atstovas, teks stebėti per televizorių.

„Jei būtų mano valia, pasiimčiau kuo daugiau artimų žmonių, savo grupę, - juokėsi Jeronimas. - Tačiau delegacijoje turi būti ribotas žmonių skaičius. Be to, skirtingai nei man, jiems ten bus tikros atostogos. Man dvi savaites teks intensyviai dirbti.“Edita Maželytė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų