Jau savaitę Serbijos sostinėje Lietuvos delegacijos atstovai susipažįsta su vis daugiau konkurentų, lankosi jų priėmimuose ir kituose vakarėliuose. Vis dėlto vyriška kompanija į dailiąją lytį nesižvalgo ir tvirtina, kad į Belgradą važiavo tik dirbti.

Vien vyrai

Kaip rašo „Respublika“, prieš savaitę į tarptautinį „Eurovizijos“ dainų konkursą išvykusioje Lietuvos delegacijoje - vien vyrai. Tai Lietuvos viltis - Jeronimas Milius, delegacijos vadovas Jonas Vilimas, dainininkas Povilas Meškėla, pasirodymo režisieriai Dalius Abaris ir Vytas Dambrauskas bei muzikologas Darius Užkuraitis. Šiandien prie šio šešeto prisidės vienintelė moteris - dailininkė ir dizainerė Eglė Babilaitė-Sitas, kūrusi J.Miliaus sceninę aprangą.

„Mes atvažiavome ne su merginomis, ne dėl merginų ir ne pas merginas.  Atvažiavome rimtai padirbėti ir atstovauti Lietuvai. Čia nėra jokių asmeninių dalykų. Mūsų komanda nusprendė, kad važiuojame vieni, važiuojame dirbti. Nei J.Vilimas nesivežė žmonos, nei aš draugės, nei Povilas žmonos, nei dar kas nors...“ - tvirtino D.Abaris.

Per savaitę vyriška kompanija lankėsi Rusijos, Kroatijos, Slovėnijos, Graikijos, Maltos delegacijų priėmimuose ir keliuose Belgrado naktiniuose klubuose.

Sužavėjo Belgradas

Visiems „Eurovizijos“ dalyviams konkurso organizatoriai surengė jau dvi ekskursijas po Serbijos sostinę. D.Abariui šis miestas padarė itin malonų įspūdį, anot jo, jame visai nejusti politinės įtampos. Ypač režisierių sužavėjo pasiplaukiojimas Dunojaus upe.

REKLAMA

Vienas įspūdingesnių vizitų Belgrade - Serbijos karališkosios šeimos priėmimas. Į jį pakviesti visų konkurso dalyvių delegacijų atstovai.  „Kadangi mūsų delegacija nedidelė, tai mes šiek tiek privilegijuoti - visi būsime. O kitų delegacijų - tik po keletą narių“, - paaiškino J.Vilimas.

Lietuvos delegacijos atstovai kartu su visais konkurso dalyviais dalyvavo ir didžiajame „Eurovizijos“ atidarymo vakare.

Nuvylė „Eurovizijos“ rengėjai

Po antrosios repeticijos Belgrado arenoje D.Abaris apgailestavo, kad techninis ir kūrybinis tarptautinio konkurso personalas neįvykdė visų Lietuvos delegacijos lūkesčių.

„Kai po pirmos repeticijos pasakėme, kokių pakeitimų pageidaujame, ką norime matyti, tai į mūsų reikalavimus atsižvelgė labai mažai. Tik apie 30 proc. dalykų, kurių pageidavome, įvykdė. Repeticijai skiriama labai nedaug laiko. Grafinis vaizdas buvo keičiamas tik per tą skirtąjį pusvalandį, kai Jeronimas buvo scenoje. Tai trukdo, negali matyti bendro vaizdo. O padainuoti kūrinį gali tik tris kartus. Vis dėlto norisi matyti visą vaizdą, ne tik, kaip kameros juda, bet ir kaip veikia šviesos, pakyla, dūmai. Kol kas to vaizdo neturime. Žinote, esame idealistai ir norime, kad būtų kuo geriau“, - sakė D.Abaris.


Rašyti komentarą...
T
TAIGi
2008-05-20 08:01:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu ponui BUSUI ,kad nesubombardavo viso Belgrado,yra sale kur dainuot.Bet dainu varzytuvese triumfuos slavai,nes vakarai nuzydejo ir klynas per trumpas.Zodziu seksas,narkotikai ir ideju stoka.Stagnacija pries laidotuves.
Atsakyti
0

a
as
2008-05-20 09:52:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko gero nebus is to Jaronimo.Mes vel busim paskutinei....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų