J. Milius atgimstančioje roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“ vaidins Merkucijų

Šeštadienį TV3 muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ paaiškėjo, kad Kęstučio Antanėlio roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ naujajame pastatyme Merkucijų vaidins Jeronimas Milius. Gruodžio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje ši roko opera atgims nauju vardu – „Romeo ir Džiuljeta“.

Merkucijus – gana teisingas, atsiribojęs nuo Kapulečių ir Montekių konfliktų, kaip katinas vaikšto vienas, pasirodo nežinia iš kur ir taip pat dingsta. Keistuolis, net šiek tiek lunatikas. Turintis mirties nuojautą, vaikštantis stogo kraštais. Toks jausmas, kad nori užaštrinti, patikrinti save“, – personažą pristato J.Milius.

Jis pats stogais nevaikšto. Nors prisipažįsta, kad ankstyvoje jaunystėje yra išlandžiojęs nebaigtas statybvietes. Jis neturi baimės jausmo, todėl būsimoje roko operoje režisierius Kęstutis Jakštas jam parengė amą gniaužiančių scenų. „Yra ekstremalių užmanymų, – užsimena J.Milius. – Tai, ką darome repeticijų salėje ar kas parodoma televizijos projekte „Romeo ir Džiuljeta“, tėra nedidelė dalis to, kas bus arenų pastatymuose.“

REKLAMA

Režisierius K.Jakštas lig šiol pastatė ne vieną grandiozinį spektaklį, tarp jų – efektingus miuziklus „Velnio nuotaka“ ir „Batuotas Katinas“. O K.Antanėlio roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ jis pats vaidino Merkucijų. „Žinoma, režisierius sako, kaip jis tai darė ir kaip mato. Tačiau aš pabandysiu surasti savo Merkucijų. Neįdomu kurti vaidmenį kopijavimo būdu“, – teigia Jeronimas.

Dainininkas atskleidžia, kad jis yra gavęs vaidinti ir Romeo, šį personažą kūrė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro tarptautiniame projekte. „Tai pirmas mano dramos spektaklis“, – patikslina.

J.Milius prisipažįsta, kad sunkiausia jam buvo perteikti staigius Romeo gyvenimo lūžius. “Ir mirtis, ir tremtis, ir mylimosios netektis. Reikėjo sukaupti emocinį bagažą – nuo vėjavaikiško iki gyvenimo sulaužyto žmogaus. Mano Romeo nėra visiškas myžnius, nes tokių nemėgstu, bet emocijų jam pakanka“, – šyptelėdamas sako Jeronimas.

Ką jis patartų kitiems atlikėjams, kurie šiuo metu dalyvauja TV3 projekte „Romeo ir Džiuljeta“ ir siekia pagrindinio prizo – Romeo vaidmens roko operoje? „Patarčiau įdėmiai klausyti režisieriaus – ko jis nori, ir maksimaliai iš savęs tai išspausti. K.Jakštas gali su tavo pagalba nulipdyti bet ką. Linkiu, kad dalyviai drąsiau liptų per save. Ir dar – kuo daugiau prasmės, nes nemažai šiuolaikinių atlikėjų tik grožisi savimi, bet netransliuoja teksto“, – pabrėžia J.Milius.

Roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ dviejų pagrindinių vaidmenų atlikėjai paaiškės lapkričio pabaigoje, TV3 muzikinio šou finale. Vėliau didžiausiose Kauno ir Vilniaus arenose vyksiančios roko operos premjeros nebus transliuojamos per televiziją, grandiozinį pastatymą bus galima pamatyti tik gyvai. B ilietus platina „Tiketa“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų