Izraeliui šie metai „Eurovizijoje“ paskutiniai?

Izraelis „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvauja nuo 1973-ųjų, o pergalę iškovojo net tris kartus. Vis dėlto kyla grėsmė, kad šią šalį šiame konkurse šeštadienį išvysime paskutinį kartą.

31

Nors Izraelis priklauso kitam kontinentui, Izraelio transliavimo agentūra (IBA) priklausė Europos transliuotojų sąjungai (EBU). Tad ši šalis „Eurovizijoje“ spėjo sudalyvauti 39 kartus, o pergalę pelnė triskart - 1973, 1979 ir 1998 metais. Žinoma, tai nėra vienintelė valstybė, kuri dalyvauja „Eurovizijoje“, nors nepriklauso Europai.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Izraeliui šie metai „Eurovizijoje“ paskutiniai?

Australija prie konkurso prisijungė 2015-aisiais, Azerbaidžianas ir Marokas pakviesti jau seniau, taip pat svarstoma, kad ateityje galės dalyvauti ir atstovai iš Tuniso bei Libano.

O šiais metais Izraeliui atstovauja Imri Zivas, kuris po pasirodymo antrajame pusfinalyje pateko į finalą.

Vis dėlto skelbiama, kad šie metai Izraeliui gali būti paskutiniai. Minėta Izraelio transliavimo agentūra (IBA) šią savaitę pranešė apie užsidarymą – juos pakeis nauja stotis „Kan“.

Vis dėlto naujasis kanalas žadam neskelbti tokių pačių laidų kaip anksčiau, todėl jie negalės priklausyti EBU. Mat viena iš priklausymo EBU sutarties dalių yra susitarimas transliuoti ir kitas programas, kaip UEFA futbolo varžybas ir t.t.

Kaip skelbia „The Jerusalem Post“, EBU siekia išlaikyti Izraelį „Eurovizijoje“.

„Mes apsvarstysime abiejų pusių poreikius, sutarties sąlygas, stengdamiesi, kad draugystė tęstųsi“, - sakė atstovas.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų