Įvyko istorinė akimirka: žmonės susivienijo išreikšti parama baltarusiams

Šiandien įvyko istorinė akimirka. Ko ne 50 tūkst. žmonių jungėsi į gyvą grandinę ir taip išreiškė palaikymą bei solidarumą su baltarusių tauta.

57

Ši grandinė prasidėjo nuo Katedros aikštės iki Baltarusijos sienos.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Laisvės kelias“

Šiame istoriniame įvykyje dalyvavo ir žinomi šalies veidai, politikai, sportininkai, atlikėjai, šokėjai bei daugelis kitų.

Daugelis žmonių rankose laikė kardelius, kuri simbolizuoja laisvę. Taip pat dauguma susirinkusių pasipuošė baltos spalvos marškinėliais. Kaip yra žinoma, Laisvės kelio“ spalva balta, todėl daugelis taip ir apsirengė.

Kol vieni žmonės rankose laikė kardelius, kiti rankose laikė Lietuvos ar Baltarusijos vėliavą.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-08-23 22:48:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kokia is to nauda?
Galvojate Batka atkreips i tai demesi , o gal greiciau pavadins debilais ir des skersa ant viso zygio.
Daugiau lietuviu renka darzoves Anglijoje, negu dalyvavo visame mitinge.
Lietuvos emigracija geriausiai pavyzdys Baltarusijai.
Atsakyti
-1

j
juozaps
2020-08-24 10:24:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kapitalizmas tai kapitalas, pinigai, ,,isciulpti darbo zmogu ir sunaikinti... .ir tai tiesa ,tas ir vyksta siuo metu... to yrodymas ,,korona,, ir ne tik tai ... .
Atsakyti
0

k
kitas koldūnas
2020-08-28 11:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl Andrius Tapinas labai susinervina, jeigu kas nors primena, jog organizatoriai žadėjo gyvąją grandinę nuo Vilniaus iki Kijevo? Tačiau tesugebėjo nutiesti tik iki Medininkų... Kodėl? Todėl, kad to projekto nepalaikė nei ukrainiečiai, nei baltarusai. Nors pats Tapinas savo kelią mėgino įvardinti Laisvės keliu, akivaizdu, jog baltarusiai neparodė susidomėjimo susijungti gyvaja grandine su lietuviais ir ignoravo tą "laisvę". Ir iš tiesų jeigu 100 tūkstančių žmonių aktyviai protestuoja prieš suklastotus prezidento rinkimų rezultatus (kas sudaro kiek daugiau nei 1% Baltarusijos gyventojų), o likusieji 9 milijonai 350 tūkstančių tūno namie kol lietuviai gyvoj grandinėj laiko ant rankų jų laisvę, gal būt jiems reikia ne to, ką mes jiems peršame? Juk netgi Sviatlana Cichanouskaja vėliau iš mandagumo dėkojusi už tokį palaikymą, pati gyvojoj grandinėj net nedalyvavo. Tad jeigu ir palaikome tuos 100 tūkstančių protestuojančių žmonių, yra labai neetiška dėti lygybės ženklą 1989-tų metų įvykiams. Belieka tikėtis, jog tai nebuvo A.Tapino sąmoningas tų įvykių nuvertinimas. Galop mūsų gyvoji grandinė nesužavėjo Europos Sąjungos, papiktino Rusiją, patiko tik mums patiems, nors gana kvailai stovėjome joje vieni ir nedavė jokios naudos. Tad kovą už svetimą laisvę Lietuva pralaimėjo. Galima bent pasiguosti, jog S.Skvernelio keliukas pavyko geriau nei A.Tapino kelias...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų