Įvertinkite: Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiantis Donny Montell pasirodė su piloto apranga

Šių metų Nacionalinės atrankos į tarptautinį konkursą „Eurovizija 2016“ nugalėtojas ir antrą kartą Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovaujantis atlikėjas Donatas Montvydas šį penktadienį apsilankė Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje.

6

„Man didžiulė garbė apsilankyti bazėje ir paįvairinti karių kasdienybę. Tiesa, man pačiam labai įdomu, kokią techniką naudoja kariai bei kaip atrodo bazė“ – neslėpė susidomėjimo atlikėjas. Muzikos žvaigždės tikslas - paįvairinti Lietuvos kariuomenės ir NATO Oro policijos misiją atliekančių Ispanijos junginio karių kasdienybę.

„Galime tik numanyti, kokia svarbi šių karių misija bei kokią atsakomybę jie neša ant savo pečių, mano tikslas – bent šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės ir praskaidrinti ją“ – teigia D. Montvydas.

Susitikimo metu su kariais atlikėjas D. Montvydas kariams padovanojo savo atliekamas dainas, o NATO oro policijos misiją atliekantys Ispanijos oro pajėgų junginio kariai suteiks atlikėjui galimybę iš arčiau susipažinti su vienu galingiausių naikintuvų Europoje „Eurofighter Typhoon“, taip pat supažindins su piloto specialybe, jų naudojama ekipuote bei leis išbandyti naikintuvo „Eurofighter Typhoon“ piloto kėdę.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas padovanos dovaną Lietuvos ir NATO kariams

(112 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas: esu pasiruošęs lipti į sceną su mintimi, kad galime laimėti „Euroviziją“


Rašyti komentarą...
t
tadas
2016-04-15 22:59:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
donny montell, kaip skamba, nereiks net dainuot.
Atsakyti
0

N
Nesuprantu
2016-04-16 00:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu tokios nesamones kai varda ir pavarde isgalvoji uzsienietiska o tada atsovauji Lietuvai. Tai jei patriotas normaliai ir vadinkis o jei padejas tai nereikia atstovaut tam ant ko padejes.
Atsakyti
0

i
ima juokas
2016-04-15 21:27:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
grybas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų