Italų grupė „Maneskin“ pristato dėmesį prikaustantį vaizdo klipą

Vos per kelis mėnesius kultine tapusi italų roko grupė „Maneskin“ pristato pikantišką singlo „I Wanna Be Your Slave“ vaizdo klipą. Tai – tarsi vujaristinis žvilgsnis į uždraustus, vietomis net neetiškus geismus. Šio vaizdo klipo žinutė – mūsų prigimtis verčia mus tapti netobulais nusidėjėliais, kuriems reikia atpirkimo.

„Maneskin“ naujausio klipo režisieriumi tapo naujosios kartos atstovas Simone Bozzelli. Jis yra laimėjęs kritikų apdovanojimą už trumpo metro filmą „J‘Adore“

Venecijos kino festivalyje. Simone kūryba pasižymi nuolatine žmonių tarpusavio santykių analize būtent per žmogaus impulsus, rašo pranešime spaudai.

Naujajame vaizdo klipe „Maneskin“ nariai pasirinko dėvėti „Gucci“ mados namų drabužius ir aksesuarus.

Singlas „I Wanna Be Your Slave“ (liet. k. – noriu būti tavo vergu) jau kurį laiką, kartu su kitomis „Maneskin“ dainomis „Beggin‘“ ir „Zitti i Buoni“, užkariauja pasaulinius muzikos topus.

„Eurovizijos“ daina-nugalėtoja „Zitti i Buoni“ bei jau minėtoji „I Wanna Be Your Slave“ skamba naujausiame grupės albume „Teatro d’Ira - Vol. I“, kuris išėjo dar šiemet ir jau turi daugiau nei 750 mln. perklausų internete.

Lyg to neužtektų, „Maneskin“ tapo pirmąją italų grupe, kuriai pavyko patekti į britų muzikos dešimtuką netgi su dvejomis dainomis. Taip pat ketveriukė tapo daugiausiai dėmesio „Spotify“ platformoje sulaukusia italų grupe.

„Maneskin“ susideda iš keturių narių: vokalisto Damiano, boso gitara grojančios Victorios, gitaristo Thomo ir būgnininko Ethano. Dalis jų yra draugai nuo mokyklos laikų, tačiau kartu groti pradėjo vėliau, 2015 m.

Šiemet „Maneskin“ laimėjo netgi du svarbius konkursus – Sanremo muzikos festivalį ir „Euroviziją“. Šių metų gruodį skelbiamas didysis grupės turas po Italiją, o jau kitąmet laukia pasirodymai ir kitose Europos šalyse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų