Išvaizdi rusaitė oro uoste patyrė šoką: savo nerimu pasidalino viešai

Modelis iš Rusijos ir televizijos laidų Victoria Bonya (37) teigė, jog buvo sulaikyta viename iš Amerikos oro uostų dėl įtarimų, jog ji ten nuvyko šnipinėjimo tikslais.

17

Buvęs Playboy modelis buvo apklausinėjamas pareigūnų Los Andželo oro uoste.

Ji teigė, jog pareigūnai jai uždavinėjo klausimus susijusius su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, o krepšyje radus firmos, kuri pardavinėja slaptas vaizdo kameras, vizitinę kortelę, situacija dar pablogėjo.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išvaizdi rusaitė oro uoste patyrė šoką: savo nerimu pasidalino su gerbėjais

Victoria pasakojo, jog tai jai sukėlė didžiulį stresą, nes manė, kad ją deportuos iš šalies. „Vietoje to, jog paklaustų apie mano vizitą šioje šalyje, pareigūnai nusprendė kalbėti apie mūsų prezidentą. Kai manęs išklausė, jis pradėjo klausinėti apie KGB.“

Neseniai paskelbusi apie savo ir airių verslininko Alexo Smurfito skyrybas, Victoriai teko ne tik būti sulaikytai. Jos krepšiai ir lagaminai buvo itin kruopščiai tikrinami.

Oficialūs asmenys taip pat gražuolę blondinę kamantinėjo ar ji nėra slaptų tarnybų narė.

Victoria, kuri šiuo metu gyvena Monake, pasakojo: „Pradėjau juoktis, nes tikrai maniau, jog pareigūnai pokštauja, tačiau tris kartus tai pakartojus supratau, jog viskas čia labai rimta.“

Moteris teigė, jog ji buvo paleista po to, kai pareigūnams parodė savo socialinių tinklų anketas ir jose esančias nuotraukas. Twitter paskyroje Victorią seka 1,9 milijonai žmonių, o jos Instagram kasdien stebi beveik 5 milijonai sekėjų.

Laidų vedėja šia istorija pasidalino viename iš savo socialinių tinklų, o jos ištikimi gerbėjai taip pat papasakojo apie įvairius nutikimus, susijusius su JAV muitine.

Kai kurie jų juokavo, jog pareigūnas tiesiog norėjo daugiau laiko praleisti su šia gražuole, tačiau kaip kitaip tai padaryti – nesugalvojo.

Vienas iš merginos sekėjų rašė: „Atrodai lyg būtum Džeimso Bondo mergina, dėl to jie tau uždavė tiek daug įvairių klausimų.“

„Nemanau, jog tai buvo tikra. Valstijose visi išprotėję. Nusiramink, mergyt,“ – rašė kiti.

Victoria Bonya gimė rytinės Rusijos Užbaikalės regione, Krasnokamensko miestelyje. Į Maskvą ji persikėlė gyventi kai jai buvo 16 metų. Ten mergina dirbo padavėja. Į televizijos ekranus Victoria atėjo kartu su Rusijos populiariausiu realybės šou „Namas-2“.

Dabar Victoria Bonya sėkmingai tęsia modelio, aktorės ir televizijos laidų vedėjos karjerą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų