Istorija kartojasi: M. Linkytė pakliuvo į tuos pačius spąstus kaip ir Dž. Butkutė

Koncertinį turą su styginių kvartetu planavusi dainininkė Monika Linkytė šiandien pasidalijo nemalonia žinia. Atlikėja paskelbė, kad beveik visi pasirodymai atšaukiami. M. Linkytė atskleidė, kad tai – įsipareigojimų neįvykdžiusių organizatorių kaltė.

36

Interneto puslapyje bilietai.lt dar šįryt buvo nurodyta, kad organizatoriaus pareigas čia atlieka įmonė pavadinimu „Euphoria“, kurios vedlys – Gytis Žutkauskas. Renginių organizatorius 2015 metų gruodį lygiai taip pat supykdė ir Džordaną Butkutę bei jos gerbėjus.

„Gytis Žitkauskas – tai būtent jis pavogė mūsų Kalėdas. Mano ir Jūsų, laukiančių manęs Marijampolėje. Taip, tai būtent jis apsiėmė organizuoti du mano koncertus Marijampolėje, į kuriuos bilietai buvo išpirkti žaibišku greičiu. Labai džiaugiausi, juk taip seniai nebuvau pas jus koncertavusi. Taip, tai koncertai, kurių labai nekantriai laukiau ir kuriems labai intensyviai ir kruopščiai ruošiausi kartu su grupe. Ir štai, būtent per Kalėdas, mums pranešama, kad koncertai atšaukti! Priežastis? Gytis Žitkauskas pareiškė, kad neturi pinigų mums reikiamos aparatūros nuomai! Nėra pinigų aparatūrai! Kaip tai įmanoma? Kur pinigai? Juk žmonės pirko bilietus! Iš anksto planuota apgaulė? Bet juk yra pasirašyta sutartis! Nesuprantu. Sugadintos šventės, pavogtos dovanos, liūdna ... labai liūdna ir apmaudu.” – rašė dainininkė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koncertus atšaukianti M. Linkytė: liūdnas šis penktadienis

Pats Gytis Žitkauskas tąkart neliko abejingas dainininkės Džordanos Butkutės kaltinimams – pareiškė apgailestaujantis. „Aš tiesiog atsiprašau. Atsiprašau tų žmonių, kuriems liko sugadintos šventės. Noriu atsiprašyti tų žmonių, kurie turėjo šiandien pradėti montuotis techniką. Noriu atsiprašyti. Viskas labai paprastai ir aiškiai yra šiame mano laiške visiems Jums. Kažkada ji buvo duobėje. Dabar tokioj pačioj juodoj skylėj esu aš.“ – rašė renginių organizatorius.


Rašyti komentarą...
A
Amdrius
2017-03-24 19:52:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, Gytis bent metus po uzsienius pagastroliavo su savo pana.
Atsakyti
0

T
Tiesa yra tokia
2017-03-24 19:36:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai Linkytė irgi bilietus pirkosi, kad pakliuvo į spąstus? Čia žmogeliai, ištroškę meno buvo išdurti, nes pirko bilietus į koncertus, kurie net negalėjo įvykti, kadangi organizatorius visiškame bankrote. O Lietuvos teisėsaugai vėl nusispjaut...
Atsakyti
0

N
Nu jo
2017-03-25 08:38:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip paprasta - "as atsiprasau" ir viskas.... o jus zinokites.... tik niekaip nesuprantu, kodel musu "zvaigzdes" su tokiais perejunais susideda? Cia kaip musu bobutes - paskambino is marijampoles vienutes ir atiduoda maisiuka pinigu....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų