Išrink stilingiausią „Auksinių svogūnų“ svečią BALSAVIMAS

Vakar nugriaudėję „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai, kurie priminė politikų nesėkmes ir sėkmes per pastarąją kadenciją, pritraukė ne tik Seimo narius, bet ir Lietuvos pramogų pasaulio garsenybes.

10

Kai kurie iš jų demonstravo elegancija ir klasika dvelkiantį stilių, o kai kurie, rinkosi ryškius, iššaukiančius rūbus, kurie leido sužibėti ant humoro šventės raudonojo kilimo.

Šeštadienio vakarą TV3 televizijos tiesioginiame eteryje renginio vedėjai Arūnas Valinskas ir Justinas Jankevičius žiūrovus ir visus susirinkusius svečius pakvietė į Holivudo filmų įkvėptus apdovanojimus, kuriuose laimėtojų laukė į Oskarus virtusios 11 svogūnų statulėlių.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išrink stilingiausią „Auksinių svogūnų“ svečią

Labiausiai per metus pasižymėjusiems politikams statulėles įteikė J. Jankevičiaus mylimoji Greta Mikalauskytė, o nominacijas laimėtojams įteikinėjo žinomi šalies žmonės: Marijus Mikutavičius, Kristina Kazlauskaitė, Adolfas Večerskis, Svetlana Pronina, Kristina Brazauskienė ir kiti.

Tarp susirinkusių svečių buvo galima išvysti ne vieną pramogų ir politikos pasaulio atstovą. Raudonuoju šventės kilimu žengė į Seimą kandidatuosiantis Kristupas Krivickas su žmona Jurgita, ekonomistė Aušra Maldeikienė, atsikūrusios grupės „YVA“ narės Natalija Bunkė, Goda Alijeva ir Kristina Ivanova, Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis, dirigentas Donatas Katkus, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, K. Brazauskienės marti Jurgita Butrimienė ir kitos Lietuvos garsenybės.

REKLAMA

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinių svogūnų“ ceremonijos svečiai ir dalyviai

Bene vienas įspūdingiausių vakaro svečių – Antanas Nedzinskas, kuris į apdovanojimus atvyko pasidabinęs ryškiai geltonos ir žydros spalvos ansambliu. Spalvotą Antano derinį dar labiau pagyvino marga kaklaskarė bei puikus vyro nusiteikimas.

Iš moterų daugiausiai žvilgsnių sulaukė žemę siekiančiomis suknelėmis pasidabinusios aktorė E. Jackaitė, pastaruoju metu retai viešumoje matoma advokatė Svetlana Pronina ir laidų vedėja Daiva Žeimytė. Nors šios moterys ir pasirinko vienodą suknelių ilgį, jų stilius labai skyrėsi: E. Jackaitė ir D. Žeimytė rinkosi subtilesnį įvaizdį, o S. Pronina demonstravo kristalais švytinčią suknelę su didele iškirpte.

Balsuokite ir išrinkite, kurie vakaro svečiai labiausiai prikaustė jūsų dėmesį, ir atrodė stilingiausiai.

 


Rašyti komentarą...
B
B
2016-10-02 17:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kristina Kazlauskaitė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų