naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Įspūdžių kupina Jolantos Leonavičiūtė kelionė nuo Antarktidos iki Pietų Amerikos (tv3.lt fotomontažas)

Asmeninė sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė šių metų sausio mėnesio pradžioje išvyko į tolimąją Antarktidą, o po jos laukė dar kiti netyrinėti kraštai.

6

Asmeninė sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė šių metų sausio mėnesio pradžioje išvyko į tolimąją Antarktidą, o po jos laukė dar kiti netyrinėti kraštai.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Jolanta Leonavičiūtė papasakojo apie kelionę bei pasidalijo kvapą gniaužiančiais kadrais.

Pasak pašnekovės, Lietuvą ji paliko sausio 4 d. ir išvyko nuotykių ieškoti į Antarktidą. „Šią ekspediciją buvau rezervavus prieš porą metų, bet dėl koronaviruso vis perkėlinėjo. Ir šiais metais jau pagaliau galėjau planuoti savo kelionę. Būnant šioje pasaulio pusėje po Antarktidos sumasčiau dar pakeliauti po Pietų Ameriką – Argentiną, Čilę, Boliviją. Susižiūrėjau, kokias vietas noriu aplankyt šiose valstybėse ir pradėjau savarankiškai dėlioti maršrutus.

Supirkau reikiamus vietinius ir tarptautinius skrydžius, autobusų bilietus, susiradau gyvenamąsias vietas. Atskridau į Buenos Aires. Ten pernakvojus laukė skrydis į Ušuaią. Kitaip vadinamą pasaulio kraštą. Iš ten plaukia laivai į Antarktidą. Pati ekspedicija truko 11 dienų. Grįžus atgal į Argentiną, tęsiau kelionę po Čilę“, – šyptelėjo pašnekovė.

REKLAMA

Asmeninė sporto trenerė atskleidė, kad Čilėje buvo kiek daugiau nei savaitę: „10 dienų praleistų šioje valstybėje buvo nuostabios. Ir Patagonijos kalnai, Atakama dykuma, Santiago miestas. Viskas labai skirtinga ir savaip unikalu.“

REKLAMA

Tiesa, moteris šiuo metu pašnekovė vis dar tęsia kelionę: „Esu Bolivijoje. Druskų dykuma paliko nuostabų jausmą. Tai vieta, kurią labai norėjau pamatyti.“

J.  Leonavičiūtė kelionės metu lankosi įdomiausiose vietose ir socialiniame tinkle dalijasi kvapą gniaužiančiais vaizdais.

„Planuoju prasilėkti Mirties keliu su dviračiu. Taip pat įspūdinga vieta Bolivijoje. Tikiuosi oro sąlygos leis įgyvendint šį tikslą“, – apie kelionės planus kalbėjo moteris.

REKLAMA

Natūralu, jog tokioje įspūdžių kupinoje kelionėje galima susidurti ir su tam tikromis kuriozinėmis situacijomis, tačiau pati moteris tikino, kad tokių dar nebuvo.

„Kaip ir nebuvo kol kas. Nebent tik tai, kad prieš išskrendant prisiskaičiau, prisiklausiau visokių pasakojimų, istorijų, jog nesaugu čia, pavojinga. Pačiai dabar iš savęs juokinga, kokia paranojikė buvau. Net sportinę liemenėlę pasiėmiau su kišenėlėmis, kad galėčiau slėpti telefoną, banko kortelę, grynuosius pinigus. Džiaugiuosi, kad kol kas labai gražiai ir sklandžiai dėliojasi mano kelionė“, – pasakojo asmeninė sporto trenerė.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, kiek jau spėjo išleisti pinigų kelionės metu, Jolanta tikino, kad stengiasi jau nebeskaičiuoti: „Nebeskaičiuoju, kad širdies neskaudėtų. Brangiausiai kainavo Antarktida ir žinoma skrydžiai iki Pietų Amerikos. Bet gyvenime svarbu sveikata. O pinigai ateina ir išeina. Tada vėl ateina. Na ir , žinoma, mylimi žmonės. Jų ir ilgiuosi labiausiai, kadangi keliauju viena.“

Baigdama pokalbį apie kelionę, J. Leonavičiūtė pasidalijo patarimais žmonėms, kurie taip pat žada nuvykti į Pietų Ameriką: „Norintiems keliauti į šią pasaulio pusę patarčiau visada turėti grynų pinigų. Neapsikrauti daiktais, rūbais. Dažniau šypsotis ir žiūrėti į pasaulį paprasčiau.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų