Įspūdingas gimtadienis į naktinį klubą sukvietė būrį įžymybių

Gėlėmis ir dovanomis nešini žinomi žmonės šeštadienio naktį rinkosi į sostinės naktinį klubą „Mojo lounge“, kur su ovacijomis, netikėtumais ir išskirtinių naujovių pristatymu švęstas aksesuarų namų „Elvyra design“ ketvirtasis gimtadienis.

73

Į iki paryčių trukusį šėlsmą pasinėrusią erdvę savo kūrybos gerbėjus subūrė dizainerė Elvyra Monginienė.

Minėdama savo įkurtos kompanijos veiklos sukaktį ji parengė ir staigmeną – aksesuarų vyrams pristatymą.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingas „Elvyra design“ gimtadienis į naktinį klubą sukvietė būrį įžymybių

E.Monginienė su šypsena pasakojo, jog kurti stipriosios lyties atstovams yra sudėtingiau, nes vyrai yra konservatyvesni rinkdamiesi įvaizdžio detales.

Vienu iš naujosios kolekcijos modelių tapo bene talentingiausias Lietuvos floristas Antanas Mažonas. Jam šventinį vakarą teko ir dar vienas išbandymas – iš vyrams skirtų priežiūros priemonių ir delfiniumų bei typfų sukurti instaliaciją.

„Net neabejoju, kad dėmesį atkreipėte į niekuomet anksčiau neregėtą fotosienelę, kurią sukūrė A. Mažonas. Joje, galima sakyti, inkrustuotas bet kurį vyrą sužavėsiantis stebuklas. Tai išskirtiniai prancūziški produktai „Antoine“ – tai, kurių misija ir idėja – nuo odos iki siūlo galo kvepėti tuo pačiu, mylimu bei mėgiamu kvapu“, - apie originalios kompozicijos idėją pasakojo renginio vedėjas Mindaugas Rainys.

REKLAMA

Vakaro modelių apranga rūpinosi butikas „Dress kodas“, o pagrindinę renginio manekenę papuošė specialiai iš Minsko atvykusi viena žymiausių rūbų dizainerių - Olga Barabančikova. Jos sukurtas prekinis ženklas „Candy lady” jau nebe pirmąjį kartą surengia bendrus mados šou kartu su „Elvyra design”.

Ne vieną nustebino ir televizijos projektų dalyvio, aktoriaus Andriaus Žiurausko paruoštas specialus gimtadienio kokteilis. Galvą tiurbanu ir musės sage pasipuošęs žinomas kaunietis sakė, jog švęsti būtina iki ryto, nes į sostinę atskrido energingosios ir daugelio atpažįstamos „musės“. Būtent šis vabzdys yra tapęs E. Monginienės kūrybos simboliu.

Muzikos ritmais sostinės klube „Mojo Lounge” kviestinę publiką užbūrė charizmatiškoji Samanta, tarptautiniame didžėjų konkurse „Burn Residency“ tituluota superžvaigžde ir laimėjusi 100 000 eurų pagrindinį prizą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų