Išprovokuota S. Gomez atsakė, ką mano apie savo „eks“ – J. Bieberį

Sekmadienį Mančesteryje nuaidėjo labdaringas koncertas, kuris buvo surengtas teroro akto aukoms ir jų artimiesiems paremti. Šį šou surengė Ariana Grande.

18

Atlikėja pati tapo net 22 gyvybes nusinešusio ir 120 žmonių sužeidusio išpuolio liudininke. Tad šis koncertas jai virto tikru išbandymu. Jaunoji dainininkė sunkiai tvardė emocijas, o tai atsispindėjo ir jos balse.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ariana Grande surengė koncertą Manchesterio aukoms paremti

Savo susijaudinimo neslėpė ir scenoje pasirodęs Justinas Bieberis. Vaikinas milijonams koncertą stebėjusių žmonių iš viso pasaulio padainavo „Love Yourself“ kūrinį ir emocingai kreipėsi į prieš jį stovėjusią minią.

„Dievas yra geras, nepaisant blogio. Dievas yra tamsos viduryje. Jis myli jus. Nukentėjusios šeimos, mes mylime jus. Pakelkite abi rankas į viršų dėl tų žmonių. Sakykime, kad juos gerbiame ir mylime“, - gerbėjams sakė pop atlikėjas.

Šis vaikino gestas buvo viena iš gražiausių koncerto akimirkų, kurios metu ašarų neslėpė nei koncerto dalyviai, nei pats J. Bieberis.

Pirmadienio rytą jo buvusioji mergina Selena Gomez dalyvavo radijo laidoje ir buvo paklausta apie labdaringą koncertą. Netrukus eteryje kalba pasisuko ir apie J. Bieberio pasirodymą.

„Manau, kad Justinas pasirodė puikiai. Tai buvo labai gražu. Manau, kad visi atlikėjai atliko nuostabų darbą. Tai buvo pasakiška“, - pasakojo S. Gomez.

tv3.lt primena, kad S. Gomez ir J. Bieberis savo santykius nutraukė 2014-aisiais po trejus metus trukusios draugystės.

Labdaringo koncerto metu pasirodė ir kitos muzikos žvaigždės: atlikėjai Katy Perry, Robbie Williamsas, Miley Cyrus, grupės „The Black Eyed Peas“, „Coldplay“ ir kt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų