Įsimylėjėliai seną sunkvežimį pavertė jaukiu būstu

Keliauti aplink pasaulį ant ratų – linksmai skambanti idėja. Jauna pora iš Didžiosios Britanijos seną sunkvežimį pakeitė unikaliu nameliu ant ratų ir pasileido į kvapą gniaužiantį nuotykį.

13

Nikki ir Adamas jauna ir, atrodo, niekuo neišsiskirianti pora. Tačiau darbas biure, įprastas gyvenimo ritmas jiems įkyrėjo iki gyvo kaulo, todėl jie nusprendė imtis neeilinės veiklos.

Jauna pora pasakoja, kad buto nuomos kainos buvo labai didžiulės, todėl jie rado sprendimą kaip visa tai palengvinti.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įsimylėjėliai seną sunkvežimį pavertė jaukiu būstu

Nikki ir Adamas pripažįsta, kad visą savo gyvenimą svajojo keliauti ir klajoti po įvairiausius pasaulio kampelius. Tad nusprendė nusipirkti seną sunkvežimį ir jį pakeisti taip, kad su juo galėtų ne tik keliauti aplink pasaulį, bet ir jame gyventi.

Tiesa, viskas nebuvo taip paprasta kaip gali pasirodyti. Pora neturėjo nei patirties, nei daug pinigų investuoti į šį sunkvežimį. Tačiau atkaklaus užsispyrimo dėka po metų laiko jie buvo pasirengę.

Jie kardinaliai pakeitė savo sunkvežimį ir pavertė jį jaukiais namais. Jame įsirengė miegamąjį, virtuvę, su visa reikiama įranga bei vonios kambarį.

Nikki ir Adamas dabar jau įsitikino, kad svajonės pildosi, tereikia jomis tikėti ir siekti jų. Šiuo metu pora ne tik keliauja po pasaulį, bet ir mėgaujasi neįprastu gyvenimo būdu, kurio visada ir troško.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų