Išdavinėjantį vyrą bandžiusi pagauti moteris to nesitikėjo: šio įkalčio paneigti neįmanoma

Radę savo antrąją pusę, daugybė žmonių nori tik vieno – nuoširdumo ir tikrų jausmų. Vis dėlto ne vienam tenka susidurti ir su neištikimybe bei partnerio melu, o baisiausia, kad išsipildo tai, ką jums mylimasis ar mylimoji aktyviai neigė.

17

Vienai moteriai apie jos vyro neištikimybę išdavė būtent socialiniai tinklai.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išdavinėjantį vyrą bandžiusi pagauti moteris to nesitikėjo: šio įkalčio paneigti neįmanoma

Crystal McKenzie jau kurį laiką įtarė, kad vyras kai ką nuo jos slepia, yra jai neištikimas. Vis dėlto kadangi vyro vis nepavykdavo pričiupti, ji įkalčių ėmė ieškoti socialiniuose tinkluose. „Kiekviena dalelė mano kūne jautė, kad jis mane išdavinėja“, – sakė ji.

„Jis nuolat meluodavo. Jis puikiai paslėpdavo savo įkalčius, o man sakydavo, kad aš esu išprotėjusi, kad šitaip jį įtarinėju. Ir pati ėmiau jaustis kaip tikra beprotė“, – pasakojo Crystal.

Negana to, papasakojusi mylimajam apie savo nerimą, ji sulaukė netikėto akibrokšto – šis pasiūlė kurį laiką nebebendrauti. „Mes tiek pykomės, kad jis pasiūlė nebendravimą, kad galėtume ataušti. Vis dėlto tai buvo tikras antausis“, – istoriją tęsė moteris.

Žinoma, kaip ir kiekviena fanatiškai kažkuo įsitikinusi moteris, Crystal nenuleido rankų ir toliau ieškojo įkalčių – galiausiai savo vyro telefone pastebėjo dar nematytą numerį. Įsitikinusi, kad jis priklausė jo vyro meilužei, ji ėmė numerio ieškoti internete.

Vos po kelių paspaudimų C. McKeznie jau ne tik žinojo jos „Facebook“ paskyrą, bet ir buvo radusi įkaltį, kurio taip ieškojo.

„Jos profilio nuotraukoje buvo matyti du žmonės: ji ir mano vyras. Jų veidai lietėsi, jie šypsojosi nuo ausies iki ausies. Ar galite tai įsivaizduoti? Ten buvo mano vyras – žmogus, su kuriuo turėjau būti amžinai. Viskas buvo melas, tačiau pagaliau aš gavau tiesą“, – apie įkaltį papasakojo įpykusi žmona.

Tiesa, vos gavusi įkaltį, Crystal nusprendė tai aiškintis ne su savo vyru, o su moterimi. Ši jai papasakojo, kad visuomet turėjo įtarimą, kad jos meilužis – vedęs, tačiau apie pačią Crystal jis kalbėdavo kaip apie „išprotėjusią eks merginą“.

REKLAMA

Ir jei jums atrodo, kad C. McKenzie šioje gyvenimo vietoje jau buvo prisikentėjusi užtektinai, paskambinusi vyrui ji sužinojo dar vieną blogą naujieną – pasirodo, kad jis buvo užmezgęs romaną ir su jų kaimyne.

„Man nebereikėjo daugiau jokio ženklo, kad jis nenusipelno antrojo šanso“, – sakė išduota moteris.

Siekdama atsigauti po skaudžių skyrybų ir vėl grįžti į save, Crystal nusprendė šokti su oro parašiutu ir bėgti maratoną, o siekdama padėti kitoms panašaus likimo moterims, įkūrė gyvenimo mokyklą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų