Iš Raseinių kilusi Dukauskaitė nusifilmavo „Chanel“ reklamoje: reakcijos sulaukė iš supermodelio Hadid

Lietuvaitės – gražiausios pasaulyje? Tikriausiai verta sutikti, nes dalis mūsų šalies manekenių, šlovę pelnė būtent pasauliniu lygiu. Merginos, kurios gimė ir užaugo Lietuvoje, o dabar žingsniuoja ryškiausiais mados podiumais visame pasaulyje. Tarptautinio pripažinimo sulaukė ir iš Raseinių kilusi Giedrė Dukauskaitė.

16

Žavinga moteris neseniai nusifilmavo „Chanel“ reklamoje.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA.  Giedrė Dukauskaitė sulaukė pripažinimo iš Gigi Hadid

G.Dukauskaitei nusišypsojo sėkmė ir atliko pagrindinį vaidmenį „Chanel“ reklamoje. Šioje reklamoje ji su kitais modeliais pristato naujausius „Chanel“ papuošalus. 

Ši reklama pavadinta „Over the moon“, jos metu modeliai liftu kyla į mėnulį. Scena prasideda, kuomet G.Dukauskaitė įlipa į liftą ir paspaudžia mygtuką „mėnulis“. Netrukus į liftą įlipa kitas modelis, kuris laiko puokštę gėlių, ši pagiria, kad gražios gėlės ir prasideda kylimas į mėnulį. 

Trumpa reklamos iškarpa instagrame pasidalijo ir pati lietuvė, kuri sulaukė daugybės pagyrų. Viena iš komentatorių buvo pasaulinės šlovės bei populiarumo sulaukusi supermodelis  Gigi Hadid. Po vaizdo medžiaga ji rašė: „Love.“ (meilė liet.k.)

Naujienu portalas tv3.lt primena, kad Giedrė Dukauskaitė aukštumas savo karjeroje pasiekė 2006 metais Niujorke. Tuomet debiutavo „Marc Jacobs“ bei „Diane Von Furstenberg“ kolekcijų pristatymuose. Vėliau sekė fotosesijos įvairiuose žurnaluose. Giedrė Dukauskaitė buvo mados namų „Trussardi“ veidu. Užsakymų gausa kolekcijų pristatymuose tokia milžiniška, kad merginai dar ilgai neteks sustoti ar bent kiek pailsėti.


Rašyti komentarą...
B
Barzdele
2020-01-18 19:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų